Zkusí to taky se čtyřmi. Huawei P30 Pro bude mít čtyřnásobný zadní fotoaparát

Jsou to opět výrobci pouzder, kteří na veřejnost poprvé vynesou informaci o vzhledu zatím neoznámeného telefonu. Tentokrát se úniky týkají pouzder společnosti Olixar pro budoucí Huawei P30 Pro. A třeba takový průhledný obal prozrazuje z pohledu designu úplně vše.

Displej Huawei P30 Pro nabídne úzké rámečky včetně toho horního, z něhož bude do displeje přesahovat selfie kamera v „kapkovitém“ výřezu. Rámeček pod displejem se zakulacenými rohy však bude prostorové výraznější. Na spodní hraně čekejte konektor USB-C, reproduktor a mikrofon, hranu horní pro sebe celou zabral 3,5mm jack. Na pravém boku najdeme regulátory hlasitosti a zamykací tlačítko. Čtečka otisků na těle chybí, přesune se zřejmě pod displej.

Prvním smartphonem se čtyřnásobným fotoaparátem je Galaxy A9 (2018):

To nejzajímavější však najdeme na zadním krytu, kde dostane příležitost čtyřnásobný fotoaparát. Huawei tak reaguje na Samsung, který čtyři fotoaparáty poprvé použil u Galaxy A9 (2018). Konkrétní specifikace použitých objektivů ale neznáme. Představení Huawei P30 Pro se má odehrát v prvním čtvrtletí roku 2019.

Zdroj Mobilefun

Diskuze (5) Další článek: KOMENTÁŘ: Důkaz čínské špionáže chybí, zato ta americká je fakt. Takže proč ten hon na čarodějnice?

Témata článku: Huawei, Smartphony, Spekulace, Fotoaparát, Obaly a pouzdra, Fotomobily, Rendery, Čtyřnásobný fotoaparát, Hrana, Zadní kryt, Rámeček, Spodní hrana, Průhledný obal, Zadní fotoaparát, Pravý bok, Celá, Zamykací tlačítko, První smartphone, Kapkovitý výřez, První čtvrtletí, Pouzdro, Zakulacený roh, Neoznámený telefon, Displej


Určitě si přečtěte