Značková prodejna Huawei oslaví první narozeniny. Nadělí slevy a vymění prasklý displej zdarma

Zákaznické centrum s prodejnou Huawei v pražském obchodním centru Quadrio slaví první narozeniny. Během dvoudenních oslav, které proběhnou ve dnech 6. a 7. června 2018 přímo na prodejně bude pro zákazníky a fanoušky připraveno mnoho narozeninových akcí. Nejzajímavější je výměna displeje pro prvních 100 zájemců zdarma.

Kromě bezplatné výměny displeje, zvýhodněných cen a dárkových poukazů k nákupu se fanoušci značky Huawei mohou těšit také na soutěž o příslušenství Huawei nebo slavnostní fotostěnu, u které budou moci vyzkoušet schopnosti aktuálně nejvyššího modelu Huawei P20 Pro s trojitým fotoaparátem Leica. Chybět nebude ani malé občerstvení.

Během prvního roku provozu zákaznického centra Huawei v obchodním centru Quadrio na Národní třídě v Praze proškolený personál centra zajistil opravu několika tisíc rozbitých displejů, v souladu s požadavky klientů opatřil stovky smartphonů originálním laserovým gravírováním, obnovil stovky zapomenutých hesel a osmi majitelům pomohl navrátit jejich ztracený telefon.

Program oslav v zákaznickém centru Huawei:

6. června:
První den oslav je ve znamení slev při nákupu vybraných smartphonů. Na model Huawei P Smart obdrží zákazníci slevu 500 Kč, smartphone Huawei Mate 10 Lite získají o 1 000 Kč levněji a cena Huawei Mate 10 Pro klesne o 1 500 Kč. K nákupu smartphonů z nejnovější řady Huawei P20 získají zákazníci dárkový poukaz do OC Chodov v hodnotě 2 000 Kč (P20 Pro), 1 500 Kč (P20) a 1 000 Kč (P20 Lite).

7. června: 
Druhý narozeninový den je určen zejména pro stávající zákazníky Huawei. Pokud chodíte s „pavoukem“ přes displej, budete mít šanci nechat si vyměnit panel zdarma. Tento servisní úkon patří k nejnákladnějším, ušetřit tak u vyšších modelů můžete až několik tisíc korun. Akce je určena pro prvních 100 zájemců.

Diskuze (4) Další článek: Zklamání. Lenovo slíbilo superphone plný rekordů, představilo tuctovou kopii iPhonu X

Témata článku: Huawei, Leica, Prasklý displej, Zákaznický servis, Marketing, Trojitý fotoaparát, Prodejny, Propagace, Proškolený personál, Značková prodejna, Vysoký model, Chodov, Zvýhodněná cena, Obchodní centr, Sleva, První rok, Zákaznické centrum, Prodejna, Nejvyšší model, Dárkový poukaz, Vybraný smartphone, Ztracený telefon, Servisní úkon, První narozeniny, Narozeniny


Určitě si přečtěte