Značková prodejna Huawei oslaví první narozeniny. Nadělí slevy a vymění prasklý displej zdarma

Zákaznické centrum s prodejnou Huawei v pražském obchodním centru Quadrio slaví první narozeniny. Během dvoudenních oslav, které proběhnou ve dnech 6. a 7. června 2018 přímo na prodejně bude pro zákazníky a fanoušky připraveno mnoho narozeninových akcí. Nejzajímavější je výměna displeje pro prvních 100 zájemců zdarma.

Kromě bezplatné výměny displeje, zvýhodněných cen a dárkových poukazů k nákupu se fanoušci značky Huawei mohou těšit také na soutěž o příslušenství Huawei nebo slavnostní fotostěnu, u které budou moci vyzkoušet schopnosti aktuálně nejvyššího modelu Huawei P20 Pro s trojitým fotoaparátem Leica. Chybět nebude ani malé občerstvení.

Během prvního roku provozu zákaznického centra Huawei v obchodním centru Quadrio na Národní třídě v Praze proškolený personál centra zajistil opravu několika tisíc rozbitých displejů, v souladu s požadavky klientů opatřil stovky smartphonů originálním laserovým gravírováním, obnovil stovky zapomenutých hesel a osmi majitelům pomohl navrátit jejich ztracený telefon.

Program oslav v zákaznickém centru Huawei:

6. června:
První den oslav je ve znamení slev při nákupu vybraných smartphonů. Na model Huawei P Smart obdrží zákazníci slevu 500 Kč, smartphone Huawei Mate 10 Lite získají o 1 000 Kč levněji a cena Huawei Mate 10 Pro klesne o 1 500 Kč. K nákupu smartphonů z nejnovější řady Huawei P20 získají zákazníci dárkový poukaz do OC Chodov v hodnotě 2 000 Kč (P20 Pro), 1 500 Kč (P20) a 1 000 Kč (P20 Lite).

7. června: 
Druhý narozeninový den je určen zejména pro stávající zákazníky Huawei. Pokud chodíte s „pavoukem“ přes displej, budete mít šanci nechat si vyměnit panel zdarma. Tento servisní úkon patří k nejnákladnějším, ušetřit tak u vyšších modelů můžete až několik tisíc korun. Akce je určena pro prvních 100 zájemců.

Diskuze (4) Další článek: Zklamání. Lenovo slíbilo superphone plný rekordů, představilo tuctovou kopii iPhonu X

Témata článku: Huawei, Leica, Trojitý fotoaparát, Marketing, Prasklý displej, Prodejny, Propagace, Zákaznický servis, Zákaznické centrum, Proškolený personál, První rok, Obchodní centrum, Nejvyšší model, Rozbitý displej, Narozeniny, Zvýhodněná cena, Ztracený telefon, Značková prodejna, Chodov, Sleva, Bezplatná výměna, Malé občerstvení, Displej, Obchodní centr, Praha


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

** Nova 3 je smartphone pro mladé a náročnější uživatele ** Obsahuje špičkovou výbavu, nešetřilo se skoro nikde ** Potěší hlavně baterie s dobrou výdrží a 3,5mm jack

Jan Láska | 22

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 34