Známe české ceny nových iPhonů

Tohle zabolí, nejlevnější 16GB iPhone 6 vyjde na 18 390 Kč, nejvyšší paměťová varianta plusové verze se šplhá k 27 tisícům. CZC.cz nabízí splátky bez navýšení.
Známe české ceny nových iPhonů

Nový iPhone 6 a iPhone 6 Plus se u nás začnou prodávat v pátek 24. října, tedy právě za týden. Někde úderem půlnoci, jinde je možno online předobjednat už dnes. Tiskovou zprávu o zahájení prodeje nám zaslala Alza.cz, Electro World, CZC.cz, iStyle a Vodafone. Pojďme se proto podívat co nabízejí. Krom Vodafonu mají ceny shodné, Vodafone do cen tahá svůj splátkový prodej, snaží se vám „natlačit“ paušál a vše je tak mnohem méně přehledné. Opticky sice vypadají dobře, nezapomeňte, že operátor vám každý měsíc připočte splátku (k tarifu).

Při pořízení telefonu s neomezeným tarifem na eShopu totiž Vodafone vábí na slevu 1 200 Kč z ceny přístroje. Než takovému vábení podlehnete, tak si ale vše s chladnou hlavou propočítejte. Tahle sleva totiž není zadarmo.

Klepněte pro větší obrázek
Pozor na Vodafone, cena uvedená červeně není konečná. Pod ní najdete menším a méně výrazným písmem, že zbytek doplatíte na splátky, navíc jde o cenu platnou při pořízení telefonu s tarifem (obr.: vodafone.cz)

Ať už ale plánujete nákup kdekoli, vaše prasátko s úsporami zapláče. Nejnižší cena 16GB iPhonu 6 činí 18 390 Kč a cenové rozpětí uzavírá 128GB iPhone 6 plus atakující astronomickou hranici sedmadvacet tisíc. Jste-li nedočkaví, jablečné telefony je nyní možno předobjednat.

České ceny nových iPhonů:

Prodejce iPhone 6 16 GB iPhone 6 64 GB iPhone 6 128 GB iPhone 6 Plus 16 GB iPhone 6 Plus 64 GB iPhone 6 Plus 128 GB
Vodafone* 18 577 Kč 20 977 Kč 23 977 Kč - 23 977 Kč 26 977 Kč
ostatní prodejci 18 390 Kč 21 190 Kč 23 990 Kč 21 190 Kč 23 990 Kč 26 790 Kč
*ceny platí pro prodejny, na eShopu platí pro všechny modely sleva 1 200 Kč při pořízení s neomezeným tarifem

Alza.cz: iPhony budou na své majitele čekat nejprve v Apple Shopu v Praze – Holešovicích, který se otevře úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek 24. října 2014. Předobjednané kusy, které se neprodají v rámci nočního prodeje v pátek následně Alza.cz uvolní pro ostatní zákazníky, kteří učinili předobjednávku.

Electro World: iPhony budou k mání na e-shopu i v kamenných prodejnách. Navíc prvních 300 zákazníků na prodejně dostane k novému iPhonu 6 pouzdro zdarma.

CZC.cz: Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz se stal autorizovaným prodejcem zařízení Apple Mac na českém trhu. Svým zákazníkům proto až do konce října nabídne prodej na splátky bez navýšení nejen na nové iPhony, ale i další produkty značky Apple.

iStyle: Největší český premiový prodejce Apple, společnost iSTYLE, připravuje slavnostní noční zahájení prodeje. K dispozici budou oba nové modely telefonu. Tedy iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Noční prodej se bude konat v prodejně v Revoluční ulici v Praze a také na pobočce v Brně v obchodní Galerii Olympia.

Vodafone: operátor zahájí prodej nového iPhonu 6 a 6 Plus v rovněž 24. října v 0:00 v Praze na Václavském náměstí a v Brně v Masarykově ulici. Zákazníci si ode dneška mohou objednat nový iPhone také v předprodeji. Kromě předprodeje iPhonu začíná dnes také předprodej nového iPadu.
Diskuze (145) Další článek: EK napařila Deutsche Telekomu pokutu za zneužití tržního postavení

Témata článku: Apple, iPhone, Nákup a ceny, Vodafone, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 128GB, Apple iPhone 6 64GB, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6 Plus 128GB, Apple iPhone 6 Plus 64GB, Autorizovaný prodejce, Český prodejce, Masaryk, Cenové rozpětí, Nejnižší cena


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10