Známe názvy nových iPhonů. Nejmenší model dostane přídomek Mini

Celé měsíce se mluví o tom, že Apple poprvé představí hned čtyři nové iPhony. O názvech se pouze spekulovalo, nyní už by mělo být jasno.

Letošní iPhony se budou jmenovat:

  • iPhone 12
  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max

Nejvíce překvapuje označení mini, které Apple dosud používal pouze u iPadů. Chystaný 5,4" model má podle předchozích úniků být nejmenším iPhonem od modelu SE z roku 2016. Dokonce i v androidovém světě rozměry prakticky nebudou mít konkurenci, takže je pravděpodobné, že kompaktnost bude hlavním argumentem Applu v propagaci novinky. Zbývající iPhone 12 a 12 Pro nabídnou 6,1" displej a nejvyšší model s přídomkem Max přijde s 6,7" OLED displejem.

O názvech informoval důvěryhodný leaker @L0vetodream, který historicky patří k těm nejúspěšnějším. Podle serveru AppleTrack, který ověřuje úspěšnost jednotlivých leakerů se jeho úniky ukázaly jako pravdivé v téměř 90% případů. Proto lze tweet brát vážně.

Diskuze (28) Další článek: Souboj čipsetů u Samsungu. Vyberete si levnější Exynos nebo dražší Snapdragon?

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, iOS, Spekulace, Telefony, Kompaktní velikost, Leak, Apple iPhone 12, AppleTrack, Mini, Název, Nejmenší model, Přídomek, Model


Určitě si přečtěte