Známe nový způsob dobíjení Paegas Twist

Paegas před několika dny tajně spustil zkušební provoz dobíjení předplacených karet Twist v terminálech ve sběrnách Sazky. Máme pro vás aktuální informace.
Známe nový způsob dobíjení Paegas Twist

Paegas společně s akciovou společností Sazka před několika dny spustil zkušební provoz nového způsobu dobíjení předplacenek Twist. Tento zkušební provoz zatím probíhá v třiceti terminálech Sazky a po 22. dubnu bude služba nabídnuta oficiálně a ve všech sběrných místech Sazky.

Sazka zatím seznam zkušebních terminálů stejně jako konkrétní oficiální informace tají, víme jen, že jeden z terminálů je v ústředí sazky v Praze na ulici K Žižkovu 4, další terminál je hlášen ze Zlína (Třída Tomáše Bati 200). Pokud budete vědět o dalších dobíjecích místech, podělte se o ně s námi prosím v diskusi.

Objednám, zaplatím a jdu

Dobíjení kreditu prostřednictvím Sazky probíhá podobně jako hotovostní dobíjení na terminálech CCS. Vyplníte příslušný tiket, který spolu se zvolenou částkou 200-9 999 Kč v hotovosti odevzdáte obsluze. Do tří hodin od objednání by se částka měla objevit na vašem kreditu a navíc dostanete deset procent navíc coby bonus.

Nezapomeňte si ale vzít lístek, který po zadání objednávky terminál Sazky vytiskne. Vyplněný tiket totiž není potvrzením a pro případnou reklamaci by nestačil. Vytisknutý lístek zase naopak není daňovým dokladem, který si v případě potřeby musíte vyžádat na infolince Paegasu.

Šetřeme náklady i lesy

Dobíjení bez fyzických kupónů je jasný trend a směřují k němu všichni mobilní operátoři. Přímé dobíjení je navíc většinou pohodlnější a i když Paegas před časem snížil bonusy, většinou se vyplatí i finančně. Sazka tento způsob dobíjení navíc nehodlá zmrazit jen pro Paegas a je v jednání i s ostatními mobilními operátory.

Diskuze (26) Další článek: Panasonic GD67: Japonci opravdu umí

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Dobíjení, Paegas, Způsob, Nový způsob, Paegas Twist

Určitě si přečtěte