Znovu ve formě s chytrými hodinkami

Zimní sychravé počasí, posilovny plné, hodiny s osobním trenérem jsou zbytečně drahé, tak kde najít motivaci začít cvičit?
Shutterstock
Znovu ve formě s chytrými hodinkami  | Shutterstock

V hodinkách HONOR MagicWatch 2 najdete až 15 outdoorových i indoorových fitness režimů včetně hlasového asistenta. Na své si přijdou milovníci všech typů sportů, od volného tréninku až po plavání. Disponují 13 samostatnými běžeckými kurzy, během kterých vás provází virtuální trenér. Hodinky nepřetržitě monitorují vaši aktivitu, vyhodnocují informace o srdeční frekvenci i spálených kaloriích.

Jak si zvednout kondičku i za špatného počasí?

Běh

V zimě nedoporučujeme běhat maratony, ale už několik minut pravidelného lehkého poklusu vám rozpumpuje kondičku. Rozhodně se nemusíte bát, že během krátkých zimních dnů ve tmě netrefíte domů. Chytré fitness hodinky totiž díky zabudované GPS přesně určí vaši polohu. Nebojte se tedy vyběhnout do přírody. Pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře na těle i na duši a při nižších teplotách spálíte i více kalorií.

Klepněte pro větší obrázek

Chůze

Pokud nejste zrovna nadšenec do současného trendu běhání, zkuste krátkou procházku. Třeba jen na nákup, poštu nebo jen tak do parku, s chytrými hodinkami budete vždy v reálném čase přesně vědět, kolik kroků jste nachodili, a v přehledu pak můžete sledovat počet spálených kalorií.

Plavání

Kondici si potrénujete i indoorovým plaváním. Díky vodotěsnosti chytrých fitness hodinek dokážete sledovat každý váš pohyb ve vodě. Během plavání hodinky sledují srdeční rytmus, SWOLF, vzdálenost, spálené kalorie i rychlost.

Cvičení doma

I pár minut volného cvičení doma u televize se počítá. Věřte, že na domácí cvičení nepotřebujete vůbec velký prostor ani mnoho času. Pořiďte si pěknou podložku a další cvičební pomůcky, převlečte se do sportovního a hurá do toho.

Nezapomeňte odpočívat

Každý vrcholový sportovec, ale i úplný začátečník potřebuje dostatečný odpočinek a klid na rekonvalescenci. Po cvičení si vždycky naplánujte i prostor pro odpočinek. Například na chytrých hodinkách HONOR MagicWatch 2 kromě obrovského výběru monitoringu sportů, chytrého trenéra i jednotlivých lekcí je zahrnuta také funkce nutného odpočinku. Navíc hodinky dokážou monitorovat úroveň stresu a pomocí dýchacích cvičení jej zvládnete snížit. Tak hurá do toho. Nejtěžší je začátek, pak už pravidelný pohyb stane součástí každého týdne, bez které jednoduše nejde být.

Zkuste na to chytře, třeba s chytrými fitness hodinkami. Vyberte si z nabídky chytrých fitness hodinek na trhu. S vestavěným inteligentním trenérem, který vám vede jednotlivé lekce, to bude hračka.

Další článek: T-Mobile nabízí pevný DSL internet se 40% slevou. 50 Mbit/s můžete mít za tři stovky

Témata článku: Honor