Zpětné volání pro hlasové schránky EuroTelu

V průběhu října bude všem zákazníkům EuroTelu, kteří mají jakýkoli tarifní program, zdarma zavedena služba zpětného volání. Po vyslechnutí zprávy tak můžete rovnou zavolat tomu, kdo vám zprávu zanechal.
V průběhu října bude všem zákazníkům EuroTelu, kteří mají jakýkoli tarifní program, zdarma zavedena služba zpětného volání. Po vyslechnutí zprávy tak můžete rovnou zavolat tomu, kdo vám zprávu zanechal.

Předplacená karta Go zatím mimo hru

Tuto službu již nabízí EuroTel od začátku září těm, kteří si aktivovali schránky Universal a Professional. V průběhu října pak bude zpětné volání zavedeno všem majitelům tarifních programů.Tato služba se tedy netýká majitelů předplacených karet Go.

Jak to funguje?

Jakmile si vyslechnete zprávu, máte na výběr z těchto základních možností:

  • 1 – vyslechnout zprávu znovu,
  • 4 – zpětné volání,
  • 5 – vymazat vyslechnutou zprávy (definitivně vymazána bude až po ukončení hovoru),
  • 6 – vyslechnout následující zprávu.

Po stisknutí tlačítka 4 se začne vytáčet číslo člověka, který vám zprávu zanechal. Po skončení hovoru budete opět vráceni do schránky do místa, kde jste prve skončili a můžete tak pokračovat například v přehrávání dalších vzkazů.

Je tu však jedno malé ale: při zpětném volání kromě poplatku za hovor do hlasové schránky platíte také za hovor volanému, obě částky se sčítají.

Jde to ale také zdarma

Pokud tedy chcete tuto funkci využívat častěji, je pro vás výhodná schránka Universal, kde za 28 Kč měsíčně budete do schránky volat zdarma. Ve schránce můžete klidně strávit svůj veškerý volný čas a nebude vás kromě tohoto paušálu nic stát. Volání zdarma mají také ti, kteří si aktivovali schránku Fax Professional, nejlépe na tom jsou ale uživatelé tarifních programů Tip a Tip Top, kteří mají volání do schránky automaticky zdarma a neplatí žádný paušální poplatek.

Záznamník podle chuti

A jaké typy hlasových schránek tedy EuroTel nabízí? Základním typem je schránka Praktik, kterou mají všichni uživatelé zdarma, nabízí však jen několik základních služeb. Přesto vyhovují převážné většině volajících. Pokročilejší funkce pak nabízí schránka Universal, kde měsíčně zaplatíte 28 Kč. Za ně získáte volání do schránky zdarma a mnoho dalších zajímavých možností – jejich přehled vidíte v tabulce. Profesionálům je určena schránka Fax Professional, která je určena kromě jiného také pro práci s faxem.

Služba Praktik Universal Fax Professional
Bezpečnostní kód ano ano ano
Zpráva pro volající ano ano ano
Textová zpráva o nových vzkazech ano ano ano
Zpětné volání ano ano ano
Číselné zprávy ano ano ano
Hlasové upozorňování ne ano ano
Odesílání hlasových zpráv ne ano ano
Odpověď ne ano ano
Přesměrování vzkazu ne ano ano
Jméno schránky ne ano ano
Osobní seznamy ne ano ano
Speciální zpráva pro volající ne ano ano
Oznámení vypršení platnosti zpráv ne ano ano
Přijímání faxů ne ne ano
Odesílání faxových zpráv ne ne ano
Automatické předávání ne ne ano
Diskuze (4) Další článek: Motorola Timeport 270 aneb zapomeňte na strasti s infraporty

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Euro, Tip Top, Zpětné volání, Volání, Hlas, Nový vzkaz

Určitě si přečtěte