ZTE se zalíbila skládací konstrukce. Chce ji dál vylepšovat, ale jen v mezích mírného pokroku

ZTE na nedávno skončeném veletrhu CES v Las Vegas vystavovalo loni představený smartphone Axon M. Telefon používá nepříliš obvyklou skládací konstrukci, která ve složeném stavu nabízí displej na obou stranách, v rozloženém potom větší plochu jediného displeje přerušeným černou středovou linií.

Ačkoli byl Axon M na veletrhu přijat poměrně vlažně, ZTE chce nadále s tímto typem konstrukce pracovat. Viceprezident ZTE pro marketing Jeff Yee uvedl pro portál Engadget, že zákazníci, kteří telefon zakoupili, jsou s ním spokojeni. Jednou se chce firma dopracovat i k ohebné konstrukci, prozatím ale počítá s vylepšováním stávajícího konceptu. Ten by mohl spočívat zejména v minimalizaci černého předělu, který nyní ruší celistvou plochu rozloženého displeje.

První dojmy ze skládacího smartphonu ZTE Axon M:

Diskuze (1) Další článek: Nový fotočip od Samsungu natáčí Full HD slo-mo videa ve 480 fps. Co na to S9?

Témata článku: ZTE, Smartphony, Čína, CES, Skládací displej, Druhý displej, Skládací smartphone, Pokrok, ZTE axon m, Celistvá plocha, Ohebná konstrukce, Konstrukce, Veletrh, Složený stav, Skládací konstrukce, Jediný displej, První dojem, Displej, Mez, Las Vegas


Určitě si přečtěte