Zvukové pohlednice od Paegasu….

Novou službu s názvem Audio pohlednice nabízí od prvního března svým zákazníkům Paegas. Chcete znát podrobnější informace?
Zvukové pohlednice od Paegasu….

Tato služba umožňuje všem uživatelům sítě Paegas posílání zábavných zvukových vzkazů prostřednictvím mobilního telefonu. Audio pohlednice lze zasílat na telefonní čísla do všech mobilních a pevných sítí v České republice. Tyto audio pohlednice jsou další v řadě služeb, které jsou určeny především pro oblast zábavy a volného času. Namísto textové zprávy či klasického telefonátu máte možnost pozdravit svého známého originálním zvukovým vzkazem. Ten může oproti standardní pohlednici obdržet jeho adresát okamžitě a navíc je cena takto odeslaného vzkazu srovnatelná s papírovým přáním.

Pokud chcete službu Audio pohlednice využít, zavolejte nejprve na číslo 6666, kde máte k dispozici rozsáhlou databázi pohlednic. Ty jsou členěny do různých kategorií dle typu vzkazu a příležitosti, při které jsou zasílány – např. přání k narozeninám, pozvání na večírek či pozdrav z restauračního zařízení. Uživatel si pomocí tónové volby vyberete z připravených zvukových ukázek, namluvíte vlastní komentář a zadáte číslo, na které chcete pohlednici poslat. Přitom si můžete zvolit, zda bude doručena ihned nebo ve zvolený čas. Adresát obdrží audio pohlednici jako příchozí telefonní hovor z čísla +420 603 12 33 66. Pokud volání nepřijme, snaží se systém doručování pohlednic o doručení ještě čtyřikrát.

O doručení pohlednice přijde jejímu odesílateli potvrzující textovka. Je-li příjemcem uživatel sítě Paegas, bude o obdržené audio pohlednici informován také prostřednictvím SMS. Poté může zavolat na číslo 6667, kde si lze vzkaz znovu poslechnout a připravit si odpověď v podobě nové audio pohlednice.

Volání na čísla 6666 a 6667 je zpoplatněno částkou 3,15 korun/min, za doručení audio pohlednice zaplatíte 14,90 korun.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zvuk, Zvolený čas, Paegas

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34