Deutsche Telekom vyhlásil soutěž pro inovátory - ve hře je 500 000 eur

Deutsche Telekom vyhlásil soutěž pro inovátory - ve hře je 500 000 eur

Máte zajímavý nápad, ale scházejí vám finance na jeho realizaci? Zapojte se do soutěže, kterou vyhlásila skupina Deutsche Telekom, a vyhrajte zdroje v hodnotě 500 000 eur, jež budou spočívat v zajištění hardwaru a softwaru, přístupu k rozsáhlé infrastruktuře skupiny Deutsche Telekom a v otevření globálních prodejních a marketingových kanálů.

Skupina Deutsche Telekom se pouští do celosvětového pátrání po inovátorských nápadechv následujících pěti kategoriích:

  • propojená domácnost (Connected Home);
  • komunikační služby (Communication Services);
  • energetika (Energy);
  • virtuální platforma (Virtual Platform);
  • cloudové služby (Cloud Computing).

Fyzické osoby, např. studenti, týmy nebo začínající podnikatelé, mohou až do 31. března přihlašovat své projekty na internetové adrese www.telekom-innovation-contest.com.

Průběh soutěže

Po osobní prezentaci předkladatele projektů mezinárodní porota přihlášené projekty důkladně posoudí a vybere vítěze. Na základě vítězného projektu bude ve spolupráci s experty ze skupiny Deutsche Telekom vyvinut produkt nebo prototyp. K rozpracování vítězného nápadu poskytne skupina Deutsche Telekom zdroje v hodnotě 500 000 eur, které budou spočívat v zajištění hardwaru a softwaru, přístupu k rozsáhlé infrastruktuře skupiny Deutsche Telekom a v otevření globálních prodejních a marketingových kanálů. Business koučové zase pomohou se zpracováním podnikatelského plánu pro tento nový produkt. Projekty, které se umístí na druhém a třetím místě, budou odměněny hodnotnými cenami.

Další informace a přihlášky do Telekom Innovation Contest naleznete na:

Témata článku: Tiskové zprávy