Dobrým andělem s T-Mobilem

Dobrým andělem s T-Mobilem

Společnost T-Mobile, která dlouhodobě podporuje nadační fond DOBRÝ ANDĚL, umožňuje svým zákazníkům, aby se stali prostřednictvím pravidelných plateb Dobrým andělem. Pomoci rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému onemocnění dostaly do finanční tísně, mohou jak tarifní zákazníci, tak zákazníci předplacených služeb. Výše měsíčního příspěvku může být 20, ale i 1500 korun. Celá částka se do posledního haléře dostane k potřebným.

Zákazník T-Mobile se může stát Dobrým andělem pomocí jediné SMS. Stačí poslat aktivační SMS ve tvaru ANDEL(mezera)„částka“ na číslo 8001. „Částka“ je výše pravidelného měsíčního příspěvku, který zákazník chce věnovat, a může se pohybovat ve výši od 20 do 1500 Kč. (Příklad: Pokud zákazník odešle SMS s textem ANDEL 100, stane se Dobrým andělem, který bude měsíčně přispívat částkou 100 Kč). Pravidelnou finanční pomoc mohou posílat všichni zákazníci, kteří mají povolenou službu m-platba.

„Snažíme se nabídnout všem dobrým lidem, kteří mají chuť pomáhat ostatním, více možností jak se stát Dobrým andělem a pomáhat tak rodinám s dětmi, které se kvůli rakovině dostaly do finanční tísně. Děkujeme T-Mobile, který nám nabídl tuto další možnost – tím můžeme oslovit další potenciální Dobré anděly, pro které je tato forma jednodušší a rychlejší,“ uvádí Petr Sýkora, zakladatel nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL.

„DOBRÉHO ANDĚLA podporujeme již od jeho vzniku a velice nás těší, že jsme touto aktivitou mohli naši dosavadní spolupráci ještě rozšířit. V našich společensky odpovědných aktivitách se totiž snažíme, aby naše pomoc nebyla jednostranná a tomu tak teď je i u DOBRÉHO ANDĚLA. Kromě finančního daru, fondu pomáháme i při komunikaci jeho aktivit nebo nyní možností do této dobročinnosti jednoduše zapojit i naše zákazníky,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti firmy T-Mobile.

 

Společně s potvrzením aktivace služby obdrží zákazník přihlašovací údaje do systému DOBRÝ ANDĚL. Zde si všichni dárci mohou ověřit, ke které z rodin bojujících se závažnou chorobou právě jejich finanční pomoc směřuje. Každý příspěvek je odeslán rodinám do dvou měsíců od stržení
z kreditu/vyúčtování u T-Mobile. Poprvé bude darovaná částka stržena až v měsíci následujícím po datu zaslání aktivační SMS. Všechny zaslané peníze se k potřebným rodinám dostávají do posledního haléře.

Pravidelné měsíční přispívání mohou zákazníci kdykoliv ukončit pomocí deaktivační SMS ve tvaru ANDEL STOP odeslanou na telefonní číslo 8001

Více na www.dobryandel.cz.

Další článek: Podívejte se na levný indický tablet Aakash 2 [video]

Témata článku: Tiskové zprávy