Drahý mobil

Přečtěte si o tématu Drahý mobil. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Drahý mobil, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Drahý mobil.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to drahé.

Filip Kůžel | 85

Pokrok nezastavíš: bez čeho se díky mobilu obejdeme

Pokrok nezastavíš: bez čeho se díky mobilu obejdeme

Někdy je to kompromis, jiné funkce mobil naopak vylepšil. Které jednoúčelové přístroje už dnes nepotřebujeme a které zmizí v propadlišti dějin?

Robin Hanák | 230

Synapse One: Android s výbavou na přání

Synapse One: Android s výbavou na přání

Nevybrali jste si Androida u HTC, Sony Ericssonu, ani jiných zavedených výrobců? Zkuste Synapse, u nich si můžete postavit telefon na míru.

Aleš Pospíšil | 63

Jak svět vidí Windows Phone 7

Jak svět vidí Windows Phone 7

Průšvih nebo trefa do černého? Jakou mají šanci proti zavedeným platformám? Přečtěte si, jak nový systém Microsoftu hodnotí významná světová média v oboru.

Jan Láska | 63

Rychle do obchodu:  co tam koupit?

Rychle do obchodu:  co tam koupit?

Co koupit pod stromeček, čím udělat radost? Doporučujeme mobilní dárky pro ženy, pro muže i pro děti, v různých cenových kategoriích.

Redakce | 6

Mobil pod stromeček:  s cenou na dně

Mobil pod stromeček:  s cenou na dně

Nechcete za mobil utrácet? Jsou vám složité funkce pouze na obtíž? Máme řešení. Současné levné telefony nejsou vůbec špatné.

Filip Kůžel | 2