EIA 2016: Nápady a technologie za lepší kvalitu života ve městě

Ericsson je známý především svými síťovými technologiemi a jako společnost závislá na technologiích pochopitelně hledí do budoucnosti a hledá nové talenty.
EIA 2016: Nápady a technologie za lepší kvalitu života ve městě

Přesně tam směřuje i mezinárodní soutěž Ericsson Innovation Awards 2016 (EIA), do které se mohou zapojit i studenti z České republiky. EIA umožňuje studentům rozvíjet inovativní nápady ve spolupráci s experty z Ericssonu. Studentům se mohou otevřít lukrativní kariérní možnosti, semifinalisté si budou moci vyzkoušet stáž nebo pracovní úvazek v Ericssonu.

Tématem EIA 2016 je Budoucnost městského života. Soutěž se soustředí na nápady směřující k využití informačních a komunikačních technologií k lepší kvalitě života ve městech.

Registrace do EIA 2016 je otevřená dvou- až čtyřčlenným týmům studentů, probíhá 30. listopadu 2015. Dne 18. prosince bude vyhlášeno deset semifinalistů. Devět z nich bude vybráno zástupci Ericssonu, desátý veřejným hlasováním.  Vybrané týmy budou pracovat na rozvoji svého nápadu a vytvoření byznys plánu. Čtyři z týmů poté postoupí do velkého finále, které se uskuteční ve Stockholmu.

Klepněte pro větší obrázek
Vítězný tým získá odměnu 25 000 EUR. V loňském roce se to podařilo týmu z Ukrajiny, který přišel s nápadem znalostního výměnného programu pro studenty a seniory.  

 

Váš názor Další článek: iPhone 6s Plus vs. LG G4: slepé srovnání fotoaparátů

Témata článku: Ericsson, Soutěže, Innovation award, Stockholm, Lep, Mezinárodní soutěž, Nápad

Určitě si přečtěte

Letní mobilní maturita. Poznáte těchto 29 mobilů?

Letní mobilní maturita. Poznáte těchto 29 mobilů?

** Máme pro vás jednoduchou poznávací hru bez výherců a poražených ** Máme pro vás jednoduché kousky i pořádné zapeklitosti ** Na kliknutí uvidíte obrázek, na druhé dostanete správnou odpověď

26.  7.  2017 | Kůžel Filip | 11