Elektronickou fakturu má již milion zákazníků T-Mobile

Moderní, praktický, rychlý, ale hlavně ekologický způsob vyúčtování si objednalo již milion zákazníků T-Mobile. Díky elektronickým fakturám se tak ročně zachrání 468 vzrostlých stromů, které vyprodukují kyslík pro 23 400 lidí. 

„Jsme rádi, že stále více našich zákazníků využívá elektronické faktury. Díky tomu můžeme společně přispívat ke zlepšení životního prostředí,“ říká Eva Karasová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile, a dodává: „Elektronická fakturace je zdarma, přehledná, bezpečná a rychlá. Šetří tedy nejen životní prostředí, ale i peníze a čas. Vyúčtování lze jednoduše zaplatit i pomocí QR kódu.“

Milion zásilek s papírovou fakturou váží 15 380 kg, přičemž samotné obálky zaberou 4 908 kg. Zákazníci tak mohou uspořit nejen místo na archivaci, ale rovněž zlehčit poštovní brašnu své doručovatelce. Pokud by se obálky s vyúčtováním položily za sebe na délku, pokryly by každý měsíc cestu z Prahy do Brna (229 km). Počet listů papíru na milion zásilek měsíčně činí 2 098 750, faktury rozložené vedle sebe by tak pokryly 3x Václavské náměstí.

Zákazník si může elektronickou fakturu objednat jednoduše v samoobsluze Můj
T-Mobile nebo prostřednictvím Zákaznického centra na čísle 603 603 603 (zkrácená volba 4603 ze sítě T-Mobile).

Více na www.t-mobile.cz/podpora/vyuctovani-a-platby/elektronicke-vyuctovani

Další článek: Elektromobil značky Apple by se měl objevit v roce 2019

Témata článku: Tiskové zprávy