FAYN snižuje ceny pro pevné a internetové volání

Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí a pevných linek, od dnešního dne výrazně snižuje ceny na svých tarifech pro volání přes internet – z pevné linky nebo z aplikací na počítačích, tabletech a chytrých mobilech.
FAYN snižuje ceny pro pevné a internetové volání

FAYN se rozhodl ještě více zvýhodnit pro své zákazníky telefonní služby a výrazně snížit ceny pro pevné a internetové volání VoIP. Ke snížení cen navíc dochází nejen u volání v rámci ČR, ale i do okolních zemí.

Neomezené volání z pevné linky do všech sítí, které FAYN nabídl zákazníkům jako první na trhu začátkem loňského roku, je nyní dostupné za cenu 269 Kč a nese název „fayn TURBO“. Tarif neomezeného volání do všech pevných sítí nazvaný „fayn EXTRA“ je nyní v nabídce za cenu 89 Kč a navíc nově obsahuje 30 volných minut do mobilních sítí. Zcela bezpaušálový tarif „fayn ZERO“ pak umožní každému uživateli ihned volat za cenu 0,47 Kč/min do pevných sítí, resp. 1,19 Kč/min do mobilních sítí.

Klepněte pro větší obrázek
Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %). Veškeré tarify FAYN jsou dostupné bez závazků s platbou z kreditu nebo na fakturu.

Ve volání přes internet, které dokáže nahradit pevnou linku a je i výhodnou alternativou pro volání z mobilu, vidíme ve FAYNu stále velký potenciál. Snažíme se proto přinášet stále aktuální a zajímavé tarify i do tohoto segmentu,“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN. Na rozdíl od konkurence nemigrujeme všechny zákazníky na dražší neomezený tarif, ale dáváme jim svobodu volby.

Nové tarify se dočkaly i atraktivní aktualizace cen volání do zahraničí s důrazem především na volání do sousedních zemí, tedy Slovenska, Polska a Německa; cenové zvýhodnění se ale vztahuje i na další evropské destinace.

Klepněte pro větší obrázek
Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %). Veškeré tarify FAYN jsou dostupné bez závazků s platbou z kreditu nebo na fakturu.

Technologie VoIP využívá jako přenosovou trasu internet, který je dnes dostupný téměř všude. Uživatelé v rámci VoIP získají číslo klasické pevné linky, na které se jim kdokoli dovolá, přičemž mohou využívat nejen pevné či bezdrátové telefonní přístroje, ale i chytré mobilní telefony, počítače, notebooky či tablety. Tuto „pevnou“ linku si uživatelé ovšem mohou vzít kamkoli a kdykoli s sebou. Lze rovněž využít službu mobilní CLIP, kdy i při VoIP volání uvidí protistrana mobilní telefonní číslo volajícího. K FAYN si lze rovněž přenést stávající číslo pevné linky.

Další informace jsou k dispozici na webu www.fayn.cz, detaily VoIP tarifů pak na internetové adrese www.fayn.cz/voip. Mimořádně výhodné jsou kombinované tarify klasických mobilních služeb, ke kterým FAYN přibaluje VoIP tarif a číslo zdarma – www.fayn.cz/mobil.

O společnosti FAYN Telecommunications

FAYN Telecommunications s.r.o. je přední český VoIP operátor. Telefonováním přes internet (VoIP) se zabývá už od roku 2002, v srpnu roku 2013 vstoupil také mezi virtuální mobilní operátory. Každý den spolehlivě spojuje hovory desítek tisíc uživatelů, kteří si díky telekomunikacím chtějí být nablízku.

Posláním společnost FAYN Telecommunications je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu. Ať už se jedná o soukromé osoby, živnostníky, velké firmy či call centra, uživatelé se vždy mohou spolehnout, že u FAYNu dostanou tu nejlepší péči. Více informací o společnosti a nabízených službách najdete na www.fayn.czwww.faynmobil.cz.

Další článek: Samsung dnes v Indii představil „smartphone pro motorkáře“

Témata článku: Tiskové zprávy