Generátor radosti: radost z KVIFF žije dál, užijte si ji také

Radost způsobuje celá řada věcí, od lásky a jídla až po hry a děti. LG zavzpomínalo na dny letošního filmového festivalu a připravilo Generátor radosti, díky kterému si každý vychutná tu pravou festivalovou atmosféru bez časových a místních limitů. Během 49. ročníku KVIFF měli návštěvníci možnost vyzkoušet si nový telefon LG G3 a zároveň se zapojit do soutěže o nejlepší krátké video. Všechny záběry jsou umístěny na nové microsite a zvolením několika kategorií je možné si vytvořit své vlastní festivalové video.
Generátor radosti: radost z KVIFF žije dál, užijte si ji také

„Generátor radosti je skvělý nápad, jak se podívat zblízka na festivalové dění či si jen zavzpomínat na pěkné chvíle. KVIFF se díky němu stává přístupný skutečně každému,“ komentovala tento projekt Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG Electronics. Stačí si vybrat tři kategorie radosti, a pak už si jen užít minutové video, které se dá samozřejmě sdílet na Facebooku. „Můžete jím potěšit své blízké a namixovat jim ho přímo na míru,“ dodala Andrea De Sousa.  LG G3 si v rámci KVIFF vyzkoušelo 172 lidí, kteří natočili více než 2000 videí. Deset nejlepších vyhrává nový LG G3.  

Klepněte pro větší obrázek

Závěrečné video z příspěvků soutěžících je ke zhlédnutí na www.lg.com/cz/kviff. Generátor radosti je dostupný na http://www.lg.com/cz/kviff-video.

O2 v srpnu: Meizu MX3 a Swissvoice SV49

Témata článku: Tiskové zprávy