GMS

Přečtěte si o tématu GMS. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem GMS, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu GMS.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Maxim: technologie pro delší výdrž smartphonů

Maxim: technologie pro delší výdrž smartphonů

Nová technologie baterií je v nedohlednu, a tak nezbývá, než naše rozežrané smartphony krotit na jiných článcích potravního řetězce. Jak a o kolik?

Filip Kůžel | 5

Komunikátor O2 XDA Atom: Windows se vším všudy (první pohled)

Komunikátor O2 XDA Atom: Windows se vším všudy (první pohled)

Nejen čeští operátoři mají ve svých nabídkách komunikátory pro firemní klientelu a pokročilé uživatele. XDA Atom vyrobený pro britského operátora O2 nabízí špičkovou výbavu srovnatelnou jen s minimem komunikátorů.

Ivo Mareček | 13

Toshiba TS10: děrovaná jako ementál (první pohled)

Toshiba TS10: děrovaná jako ementál (první pohled)

Díky vstupu globálních operátorů na český trh se budeme čím dál častěji setkávat s mobilními telefony méně známých značek. Jedním z nich může být i Toshiba. Už nyní máte možnost prohlédnout si její véčkový model TS10 určený pro evropský trh.

Ivo Mareček | 9

Motorola SLVR L7 a L2 naživo: nic tenčího není (první pohled) | Zdroj: wikipedia

Motorola SLVR L7 a L2 naživo: nic tenčího není (první pohled)

Příští měsíc se na náš trh dostanou dvě ultratenké Motoroly. Jejich tloušťka je pouhých 11,5 mm. I do tak neuvěřitelně tenkého těla se ovšem vešlo velké množství funkcí. Technoidi, těšte se! V článku najdete spoustu fotografií.

Michal Sedlák | 22

Jak na roaming: s Eurotelem do zahraničí

Jak na roaming: s Eurotelem do zahraničí

Chystáte se za mořem nebo do světových metropolí? Užitečný vám bude náš článek, ve kterém srozumitelnou formou popisujeme, jak vůbec roaming funguje a na co byste měli před cestou myslet. Zaměřili jsme se nyní na produkty společnosti Eurotel, ale některé obecné informace budou užitečné i zákazníkům ostatních operátorů.

Michal Sedlák | 12

Motorola SLVR V8: velmi ostrá žiletka (první pohled) | Zdroj: wikipedia

Motorola SLVR V8: velmi ostrá žiletka (první pohled)

Motorola minulý týden představila nový mobilní telefon s označením SLVR V8, který pokračuje v inovativním designu Motoroly V3 RAZR. Oproti němu ale přináší mnohem bohatší výbavu a především ještě kompaktnější rozměry. Podařilo se nám získat i živé fotografie této nové Motoroly.

Michal Hron | 26