Havaj s internetem od T-Mobile

Havaj s internetem od T-Mobile

T-Mobile svým zákazníkům přináší vždy něco navíc – tentokrát potěší všechny příznivce internetu. Od 1. záři totiž získají dle svého tarifu slevu na nákup notebooku, tabletu či jiného zařízení v e-shopu prodejce Comfor. Vyzkoušet si jízdu v nejrychlejší 3G síti pak mohou například s tarifem Internet na cesty Standard, který lze mít již od 249 Kč měsíčně.

„Našich zákazníků si velmi vážíme, proto jim chceme umožnit nejen surfovat za skvělou cenu, ale zároveň i získat koncové zařízení co nejvýhodněji,“ říká Michal Podlucký, senior manažer řízení kategorie a produktů, a dodává: „Z široké nabídky netbooků, notebooků, mini-notebooků, tabletů a ultrabooků na
e-shopu www.comfor.cz si vybere opravdu každý. Nabídka je navíc rozšířena i o další produkty – na své si přijdou i příznivci čteček e-knih, iPadů, Mac Booků či herních konzolí.“

Všichni klienti operátora mohou získat slevu v kterékoli značkové či partnerské prodejně T-Mobile, kde jim vygenerují kód, který bude uživatelům zaslán na jejich e-mailovou adresu. Ten potom mohou využít jako slevový kupón na zařízení dle jejich výběru přímo na e-shopu www.comfor.cz. Výše slevy závisí na měsíční útratě, tedy na tzv. minimálním měsíčním plnění (MMP) a sčítá se u kombinace služeb. Například: pokud si zákazník prodlouží hlasový tarif, za který bude měsíčně platit 500 Kč a zároveň si aktivujetřebaInternet na cesty Standard, na prodejně mu vygenerují kód na slevu ve výši 2 000 Kč. Najednou je možné uplatnit maximálně tři kódy, tedy uzavřít najednou v prodejně lze tři smlouvy.

Minimální měsíční plnění (MMP)

Sleva k nové smlouvě

Sleva při prodloužení smlouvy

250

300

400

500

800

1 200

800

1 600

2 300

1 200

2 400

3 400

2 300

4 100

6 000

Poznámka: Částky jsou uvedeny v Kč včetně DPH

Ochutnat nejrychlejší 3G síť lze třeba s Internetem na cesty Standard – s rychlostí 10,8 Mb/s a datovým limitem 3 GB – za cenu 249 Kč s DPH. Stačí uzavřít smlouvu na dva roky a spojit datový s hlasovým tarifem nad 600 korun v rámci balíčku 2v1. Tato nabídka je vhodná i pro podnikatele a firmy. Exkluzivně do této skupiny operátor zařadil i tarif S námi 590, který je těsně pod touto hranicí. U paušálů do 600 Kč měsíčně vyjde Internet na cesty Standard na 339 Kč s DPH, přičemž standardní cena je 499 Kč s DPH měsíčně.

Více informací na www.t-mobile.cz/surfuj.

Další článek: Dell XPS: tablet s klávesnicí a otočný hybrid [IFA 2012]

Témata článku: Tiskové zprávy