Hranatý telefon

Přečtěte si o tématu Hranatý telefon. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Hranatý telefon, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Hranatý telefon.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Siemens SXG75: příliš mnoho ale (velký test)

Siemens SXG75: příliš mnoho ale (velký test)

Otestovali jsme nejvybavenější telefon značky Siemens. Má velký displej s QVGA rozlišením, podporuje 3G sítě, chlubí se 2Mpx fotoaparátem, MP3 přehrávačem, slotem pro paměťové karty a rádiem. Navíc přidává GPS modul a vestavěný navigační systém. Telefon je výborně vybavený, ale...

David Polesný | 83

Na vlastní oči: 6 nových Sony Ericssonů

Na vlastní oči: 6 nových Sony Ericssonů

Měli jsme možnost vyzkoušet nové mobilní telefony Sony Ericsson. Přečtěte si, jaké jsou naše první dojmy modelů K750, W800 „walkman“, K300, J300, Z800 a K600. V článku je samozřejmě také spousta „živých“ fotografií.

Marek Lutonský | 62

Motorola Razr V3: absolutní vrchol luxusu (velký test)

Motorola Razr V3: absolutní vrchol luxusu (velký test)

Má kovové kryty – tloušťku 14 milimetrů – obrovský displej – plochou klávesnici, jakou jsme ještě neviděli. K tomu všemu je Motorola Razr V3 špičkově vybavený mobilní telefon. Nenechte si ujít první českou recenzi doplněnou více než 120 obrázky.

Marek Lutonský | 160

Sony CMD-Z7: roztomilá krabička (test)

Sony CMD-Z7: roztomilá krabička (test)

Sony CMD-Z7 je svým vzhledem skutečně zajímavým mobilním telefonem. Zachovává totiž přísně hranatý tvar v době, ve které ostatní výrobci tíhnou především k oblým liniím a křivkám. Zet sedmička je však svá a vůbec o ní nemůžeme prohlásit, že by byla ošklivou. Spíše naopak, kdekoliv se objeví, dokáže zaujmout a připoutat svoji pozornost.

Vladislav Janeček | 31