HTC si v Česku vybralo novou PR agenturu

HTC si v Česku vybralo novou PR agenturu

Komunikační agentura Whispr communications vyhrála výběrové řízení na novou PR agenturu společnosti HTC Česká republika. Zodpovědným Account Managerem se v agentuře stává Ondřej Kuvik, který se komunikaci IT/Telco společností věnuje již od roku 2008. Výběrové řízení probíhalo v květnu a červnu tohoto roku. HTC začne využívat PR služeb agentury Whispr communications od 1. července 2015.

Otevřená komunikace s médii a správnými cílovými skupinami je klíčem pro náš byznys v České republice. V tendru jsme hledali především agenturu, která dokáže dobře pochopit naše produkty a filozofii a reálně ji implementovat do komunikačních kampaní,“ říká Jan Černo, Country Manager HTC pro CZ/SK.

Whispr communications již pracuje pro HTC v České republice i na Slovensku od roku 2013 jako SMM agentura.

Rozšíření naší dosavadní spolupráce s HTC o PR agendu nám umožní výrazné propojení PR i SMM aktivit. Jsme rádi, že se HTC líbí naše vize o komunikaci a velkým společným úkolem nyní bude nastartovat nový komunikační směr značky HTC v České republice,“ říká Ondřej Kuvik, PR Consultant agentury Whispr communications.

Další článek: Vodafone představuje samoobnovovací balíčky Fix k předplacenkám

Témata článku: Tiskové zprávy