Huawei a Arsenal uzavřely globální partnerství

Klub Premier League si vybral Huawei za svého oficiálního partnera a dodavatele chytrých telefonů
Huawei a Arsenal uzavřely globální partnerství

Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a koncových zařízení, a fotbalový klub Arsenal FC oznámily uzavření nového partnerství, v jehož rámci se telekomunikační specialista stane oficiálním partnerem severo-londýnského fotbalového klubu v oblasti chytrých telefonů.

Huawei a Arsenal oznámily uzavření globálního partnerství, které potrvá do konce sezóny 2015/2016, v tréninkovém středisku Arsenalu v Colney v hrabství Hertfordshire. Slavnostního oznámení se zúčastnili i členové prvního týmu, například Aaron Ramsey, Lukas Podolski nebo Mesut Özil a přítomen byl i trenér Arsène Wenger. Fanouškům bylo partnerství oficiálně představeno na londýnském Emirates Stadium před zápasem Premier League s Fulhamem 18. ledna 2014.

Partnerství svede dohromady dvě špičkové organizace s globálním dosahem; společnost Huawei, jež je celosvětovým lídrem v oblasti technologie a komunikace, a fotbalový klub Arsenal FC, jenž patří k největším fotbalovým klubům světa.

Obchodní ředitel Arsenalu Tom Fox uzavření kontraktu komentoval slovy: „Jsme velice rádi, že můžeme společnost Huawei přivítat mezi svými oficiálními partnery. Jde o vůbec první globální kontrakt, který jsme uzavřeli s čínskou značkou, a dokazuje náš dlouhodobý zájem o globální trh, který se snažíme oslovit prostřednictvím svých předsezonních turné a oslovováním fanoušků klubu přes digitální média. Huawei je skutečným lídrem ve svém oboru, vždyť své produkty z oblasti informačních a komunikačních technologií poskytuje více než třetině světové populace. Jsme rádi, že můžeme být partnery společnosti Huawei v době, kdy tato společnost zažívá prudký globální rozmach a výrazně expanduje ve Velké Británii a v Evropě.”

V rámci partnerství budou obě organizace spolupracovat na globální bázi a představitelé i hráči Arsenalu se budou účastnit komunikačních a reklamních aktivit Huawei ve Velké Británii i v zámoří.

Mark Mitchinson, výkonný viceprezident Huawei Technologies UK, uzavřený kontrakt komentoval slovy: „Společnost Huawei je poctěna, že se může stát partnerem Arsenalu, jednoho z předních fotbalových klubů současnosti. Jsme mladá a dynamická značka, zároveň jsme technickým lídrem ve své oblasti a to z nás dělá skvělého partnera pro tak celosvětově proslulý klub, jakým je Arsenal. Na budoucí spolupráci s týmem z Emirates Stadium se velmi těšíme.”

Součástí partnerství budou exkluzivní nabídky, obsah a reklamní aktivity během zápasů Arsenalu i markerting prostřednictvím digitálních platforem a sociálních sítí. Huawei rovněž získá přístup k rozsáhlé marketingové databázi Arsenalu a v přestávkách domácích zápasů bude pořádat soutěže pro návštěvníky Emirates Stadium.

Témata článku: Tiskové zprávy