Již posedmé se vývojáři a přátelé mobilních aplikací setkají na BrMu

Již posedmé se vývojáři a přátelé mobilních aplikací setkají na BrMu

BrMo – Brno Mobilní se věnuje světu mobilních aplikací. Zajímá vás vývoj aplikací, jejich navrhování, testování a problémy s nimi? Nebo nejnovější trendy a budoucnost mobilních technologii? Potom na BrMu nemůžete chybět! Akce proběhne 4. května 2016, od 18:00 na brněnské adrese Božetěchova 2 (v prostorech FIT VUT v místnosti E104). 

Hlavním tématem letošního BrMa bude progresivní technologie iBeacon. Můžete se těšit na dva hlavní hosty. První přednášku odprezentuje Jonáš Ševčík, vedoucí vývoje v ModernTV a lektor Androidu, na téma Vhodnost použití Bluetooth beaconů pro lokalizaci uživatelů. Jako druhý vystoupí Petr Dvořák, CEO společnosti Lime – HighTech Solutions s.r.o., a představí svůj projekt Lime.

Jako speciální host se představí Lukáš Nevosád, CEO společnosti Sygic Travel, který je zároveň sponzorem akce. Sygic Travel, dnes už bývalý Tripomatic.com, je světoznámý cestovatelský startup. Jak probíhal rebranding, co to Tripomaticu přineslo, rady a vize do budoucnosti, to všechno se dozvíte na Lukášově přednášce.

Klepněte pro větší obrázek

Po přednáškách budou nasledovat už klasické Lightning talks, kde nejen začínající vývojáři naleznou prostor pro představení svých projektů. Chcete se pochlubit svou prací, ukázat svou appku? Pak přesně pro vás jsou tady Lightning talks. Na závěr, jako obvykle, proběhne oblíbený networking v blízké hospodě. Jak to bývá na BrMu zvykem, drobné občerstvení bude zabezpečeno, takže si nezapomeňte přinést skleničky na víno.

Další článek: Bič na operátory neprošel, operátorská lobby vítězí

Témata článku: Tiskové zprávy