Kaspersky Lab spolupracuje s výrobcem luxusních telefonů Vertu

Kaspersky Lab spolupracuje s výrobcem luxusních telefonů Vertu

Kaspersky Lab navázala nové strategické partnerství se společností Vertu. Podle dohody podepsané v září 2013 bude všem zákazníkům společnosti Vertu po dobu 12 měsíců nabídnut bezplatný přístup k řešení Kaspersky Internet Security for Android.

Aplikace Kaspersky Lab s dvanáctiměsíční licencí zdarma bude dostupná volně ke stažení mezi doporučenými aplikacemi Vertu („Recommended apps“) v sekci „Vertu Partners“. Řešení poskytuje sofistikovanou ochranu před krádeží, ztrátou, viry a internetovými hrozbami v reálném čase a to jak pro přístroje Vertu, tak pro data na nich uložená. Technologie nabízené zákazníkům Vertu budou obsahovat následující prvky:

  • Ochrana proti malwaru – zahrnuje nejnovější antivirové technologie Kaspersky Lab pro systém Android
  • Webová ochrana – chrání před internetovými útoky a phishingovými webovými stránkami
  • Ochrana proti krádeži – se vzdáleným přístupem ke speciálním funkcím zabezpečení jako uzamknutí, vyhledání a odstranění dat
  • Ochrana soukromí – umožňuje vymezit, co mohou na vašem zařízení zobrazit ostatní a k čemu mají přístup
  • Filtr hovorů a zpráv – uživatelé mohou přijímat pouze hovory a zprávy, o které mají zájem

O společnosti Vertu

Vertu nabízí svým klientům nejlepší luxusní mobilní telefony na světě díky kombinaci odborného provedení a jedinečných materiálů s inovativními technologiemi a bezkonkurenčními službami. Dnes Vertu na trhu, který před deseti lety vytvořila, jasně vede. Nabídku mobilních telefonů Vertu tvoří tři různé modely – Vertu Ti, Signature a Constellation. Mobilní telefony Vertu jsou ručně vyrobené v Anglii s využitím nejkvalitnějším materiálů a každý z nich sestavuje jediný specialista. Společnost Vertu je proslulá vytříbenými službami, které zahrnují pečlivě připravené exkluzivní nabídky, obsah a podporu, a tak podporují životní styl zákazníků. Vertu LIFE obsahuje na míru přizpůsobená doporučení a přednostní přístup k vybraným službám a událostem. Vertu CERTAINTY zajišťuje bezpečnost pro zákazníky, jejich data a telefony. Produkty Vertu jsou dostupné přibližně v 66 zemích v 500 obchodech, mezi něž patří i 70 butiků Vertu. Další informace najdete na stránkách www.vertu.com.

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněným poskytovatelem koncových bezpečnostních řešení na světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce bezpečnostních řešení pro koncové uživatele.* Již 16 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátory v oblasti informačních technologií a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení zákazníkům, malým a středním firmám i velkým podnikům. Aktuálně společnost působí v bezmála 200 zemích a oblastech a poskytuje ochranu více než 300 milionům uživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Lab najdete na www.kaspersky.cz.

Témata článku: Tiskové zprávy