Kokos

Přečtěte si o tématu Kokos. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Kokos, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Kokos.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Kam pro iPhone? Srovnání cen a podmínek

Kam pro iPhone? Srovnání cen a podmínek

O půlnoci se v ČR začal prodávat iPhone 5. Kam pro něj zajít? Podle všech zpráv jsou zásoby tenké. Kde mají nedostatek a jak jej obejít?

Filip Kůžel | 56

Futuristické příslušenství Motoroly naživo: repráky here, dráty here | Zdroj: wikipedia

Futuristické příslušenství Motoroly naživo: repráky here, dráty here

Motorola připravila ve spolupráci se jmény jako Oakley, Bose nebo Burton výrobky, které nadchnou audiofily a technoidy, lyžaře, snowboarďáky a motorkáře. Krátce jsme si vyzkoušeli, jaké je to nosit hrající bundu či helmu, měli jsme na hlavě pletené čepice s integrovaným handsfree.

Michal Sedlák | 14

Najděte si Wi-Fi nebo svoje dítě

Najděte si Wi-Fi nebo svoje dítě

Dnes si v nepravidelném seriálu o zajímavých mobilitkách představíme zařízení, které k vašemu počítači nepustí nikoho jiného. Dále zabrousíme do Wi-Fi sítí i GPS technologie. Podíváme se na nový ovladač pro PS2 a na unikátní satelitní rádio.

Roman Krejča | 2

New Telekom nabízí telefonování úplně zadarmo

New Telekom nabízí telefonování úplně zadarmo

Společnost New Telekom nabízí službu s názvem MaxiTele, která umožňuje telefonovat zadarmo. Může jít o libovolné hovory na pevné či mobilní sítě v ČR i v zahraničí. K tomu všemu navíc od vás nevyžaduje žádné závazky, vůbec nic. Zavolat si můžete klidně hned.

Martin Zikmund | 106