Komplexní komunikační služby společnosti Alcatel-Lucent zajistí CoLin

Komplexní komunikační služby společnosti Alcatel-Lucent zajistí CoLin

Společnost Alcatel-Lucent Czech zveřejnila výsledky výběrového řízení na poskytování komplexních komunikačních služeb. Od 1. června 2009 zajišťuje veškeré její PR aktivity agentura CoLin. V rámci spolupráce bude CoLin budovat povědomí o značce Alcatel-Lucent, působit v oblasti marketingového poradenství a pomáhat s interní komunikací.

„Hledali jsme zkušeného partnera, který má profesionální přístup a bude rozumět našim potřebám. CoLin patří dlouhodobě mezi špičkové agentury v oblasti IT, a proto se na spolupráci velmi těším,“ říká Aziz Jahić, ředitel marketingu a komunikace, Alcatel-Lucent.

„Alcatel-Lucent je silná nadnárodní společnost s bohatou historií a skvělými výsledky. Věříme, že vzájemným spojením dokážeme její pozici ještě posílit,“ říká Jana Kulísková, Managing Partner, CoLin.

* * *

O společnosti CoLin s.r.o.

CoLin je přední česká PR společnost poskytující kompletní portfolio komunikačních a konzultačních služeb. Pohybuje se v oblastech informačních technologií a životního stylu, kde si vybudovala významné postavení díky úspěšné spolupráci s nejlépe hodnocenými společnostmi na trhu, jako jsou Asseco Czech Republic, B. Braun, Canon, Check Point Software Technologies, HTC Corporation, Moeller Elektrotechnika, Microsoft, SITRONICS TS, Symantec a další.

Podrobnější informace o společnosti CoLin naleznete na adrese www.colin.cz.

O společnosti Alcatel-Lucent

Společnost Alcatel-Lucent dodává poskytovatelům služeb, firemní klientele a státní správě na celém světě řešení, která umožňují koncovým uživatelům využívat hlasové, datové a obrazové komunikace. Alcatel-Lucent je lídr v oblasti pevných, mobilních a konvergentních širokopásmových sítí, IP technologií, aplikací a služeb a využívá bezkonkurenčních technických a vědeckých kapacit Bell Labs, jednoho z největších inovačních center v telekomunikačním průmyslu. S pobočkami ve 130 zemích světa je Alcatel-Lucent místním partnerem s celosvětovým dosahem. Společnost Alcatel-Lucent dosáhla v roce 2008 tržeb ve výši 16,9 miliardy EUR, operuje z Francie a její vedení sídlí v Paříži. Více na www.alcatel-lucent.com.

Témata článku: Tiskové zprávy