Lama mobile nově nabízí dotované telefony

Lama mobile nově nabízí dotované telefony

Jako jediný operátor nabízí LAMA mobile tento benefit k tarifům bez závazku a navíc přidává internetový balíček na měsíc zdarma k aktivaci na prodejnách Planeo elektro nebo Comfor.

Vrací se doba dotovaných telefonů. Důkazem je i krok operátora LAMA mobile, který ve spolupráci se svými prodejními partnery Planeo elektro a Comfor nyní nabízí dotované telefony. Jedná se o klasické taháky z kategorie smart phone: Samsung Galaxy SIII a Samsung Galaxy SIII mini.

Zatímco jiní operátoři vážou dotované telefony na smlouvu s déletrvajícím úvazkem, LAMA mobile jako jediná na trhu nabízí tento benefit ke všem svým tarifům, které jsou bez závazků a bez zbytečných poplatků například za novou SIM nebo přenos čísla.

Konkrétně v obchodech Planeo elektro mohou zákazníci LAMA mobile pořídit Samsung Galaxy SIII na splátky jen za 6.159 Kč, hotově za 7.700 Kč. Oproti původní ceně 9.899 se jedná o slevu až 38 procent. Samsung Galaxy SIII mini je pro zákazníky LAMA mobile u Planea na splátky za 3.499 Kč, hotově za 4.300 Kč. U menšího Samsungu tak výše slevy dosahuje až 42 procent (základní cena tohoto modelu je 8.899 Kč). Ceny zahrnují i recyklační poplatek. Tato nabídka je v prodejnách Planeo platná do 6. 5. 2014.

V síti prodejen Comfor bude po celý květen k tarifům LAMA mobile v nabídce zvýhodněný telefon Samsung Galaxy SIII mini za ještě výhodnější cenu, a to 4.199 Kč. Jako bonus navíc zákazníci získají aktivací v jedné z těchto prodejen internet na měsíc zdarma. Tarify LAMA mobile jsou zásadně bez závazku a s vteřinovou tarifikací
 

Podívejte se, jak fotí a natáčí Huawei Ascend P7 [galerie]

Témata článku: Tiskové zprávy