LG otevírá českobudějovický showroom, první v jižních Čechách

Společnost LG Electronics (LG) dnes otevřela v českobudějovickém obchodě ELLEX svoji značkovou prodejnu. Nabídne kompletní sortiment LG včetně exkluzivních produktů, které nejsou dostupné v běžné obchodní síti ani na internetu. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet nejnovější audio techniku, široké spektrum LG televizí či mobilní telefony včetně prémiového smartphonu LG G3.
LG otevírá českobudějovický showroom, první v jižních Čechách

Ve značkové prodejně LG budou dostupné různorodé produkty, od bílé techniky, přes prémiové televize, až po mobilní telefony. V praxi si návštěvníci budou moci „osahat“ širokou nabídku Smart televizí vybavených operačním systémem webOS, který nabízí zcela nové možnosti ovládání a uživatelského pohodlí. V nabídce mobilních telefonů nebudou chybět horké novinky G3 s a F60 ani topmodel G3, včetně všeho dostupného příslušenství. Z bílé techniky bude v showroomu k vidění třeba čtyřdveřová lednice se systémem Door-in-Door, široké portfolio praček či lehká konvenční trouba, jediná svého druhu v Česku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pro segment B2B i koncové zákazníky bude sloužit LG brandshop i jako konzultační centrum. Vyškolení pracovníci jsou připraveni pomoci s jakoukoli otázkou či požadavkem a předvést vybrané produkty v praxi. „Například v segmentu audio produktů si návštěvníci budou moci vyzkoušet Soundbary nebo domácí kina a vybraný produkt si v klidu otestovat. Vědí, co kupují a co můžou od nové elektroniky čekat,“ vysvětluje Josef Kružliak, majitel obchodu ELLEX.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Prodejna elektra ELLEX se nachází na Rudolfovské třídě 34 v Českých Budějovicích a má za sebou více než dvacetiletou historii. LG showroom bude otevřen od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00.

Další článek: Samsung Galaxy Note Edge bude koncept s omezenou dostupností

Témata článku: Tiskové zprávy