LG se stalo partnerem českého tenisu pro nadcházející dvě sezóny

Společnost LG Electronics (LG) se stala oficiálním partnerem českého tenisu a jeho reprezentačních týmů. Pro sezóny 2015 a 2016 se díky tomu logo LG objeví v rámci zápasů i tréninků českého daviscupového i fedcupového týmu. V rámci tohoto partnerství bude LG nově sponzorovat nejen profesionální sportovce, ale i české tenisové juniory.
LG se stalo partnerem českého tenisu pro nadcházející dvě sezóny

Jsme velmi rádi, že spolupráce, která se v letošním roce viditelně osvědčila, bude následující dvě sezóny pokračovat,“ říká Charlie Kwon, ředitel LG pro českou a slovenskou republiku. „Těší nás i možnost podporovat nadějné tenisové juniory, kteří mají nemalý potenciál dosáhnout na tenisovém poli velkých úspěchů,“ dodává.

Spolupráce LG a české tenisové reprezentace bude zahrnovat řadu marketingových aktivit od umístění loga na dresech hráčů a tenisových kurtech, až po propojení s LG v rámci komunikace na sociálních sítí. Logo LG bude k vidění během všech zápasů odehraných v rámci obou pohárových soutěží.

Klepněte pro větší obrázek

Czech Davis Cup Team

Historie tenisové soutěže mužských reprezentačních družstev sahá až do toku 1899. Český tým se hry o Davisův pohár poprvé zúčastnil již v roce 1921 a v roce 1980 jej poprvé vyhrál, další dvě výhry přidali čeští hráči v letech 2012 a 2013.  Díky tomu jev  hodnocení týmů celého světa Česká republika na prvním místě s 35 850 body. V aktuálním týmu jsou Tomáš Berdych, Radek Štěpánek, Lukáš Rosol a Jiří Veselý. První utkání v sezóně 2015 se odehraje 6. až 8. března 2015, Česká republika nastoupí proti Austrálii.

Czech Fed Cup Team

Ženská týmová soutěž v tenise oslavila v loňském roce teprve 50. výročí od svého založení. Český tým ve složení Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Klára Koukalová, Andrea Hlaváčková, Barbora Záhlavová-Strýcová a Lucie Hradecká letos vyhrál titul již po osmé. V celosvětovém žebříčku je Česká republika na prvním místě s 35 535 body. První kolo Fed Cupu v roce 2015 se odehraje 7. a 8. února mezi Českou republikou a Kanadou v Québecu.

„Z rozvíjející se spolupráce mám radost, jsem fanynka moderních technologií a trendů, proto je mi značka LG sympatická,“ říká členka fedcupového týmu Petra Kvitová. „Poslední dobou sleduji v televizi hlavně hokejové zápasy, protože je to sport mého přítele. Na velké a kvalitní obrazovce je to mnohdy lepší než na stadionu. Doma je navíc rozhodně tepleji,“ dodává s úsměvem.

Témata článku: LG, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

** Ohebné telefony nás patrně neminou. Chceme je vůbec? ** Představíme vám 4. řadu legendárních Xiaomi Redmi ** Po Mobilní pavlači dostanete malý ještě bezdrátový bonus

28.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 28

Naživo z CES: Tohle jsou ty zajímavější mobily od LG [galerie]

Naživo z CES: Tohle jsou ty zajímavější mobily od LG [galerie]

5.  1.  2017 | Kůžel Filip, Polesný David, Láska Jan | 15