Licenční podmínka

Přečtěte si o tématu Licenční podmínka. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Licenční podmínka, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Licenční podmínka.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Eliška a nové zvuky pro upozornění na zájmové body

Eliška a nové zvuky pro upozornění na zájmové body

Vydáním nového ženského hlasu pro navigace TomTom jsme ještě neskončili. Eliška namluvila více než šedesát hlášek, které můžete využít pro upozornění na blížící se POI, například na policejní radary.

Marek Lutonský | 53

ČTÚ: Může Oskar přestat nabízet Dohodu a Slyším Vás?

ČTÚ: Může Oskar přestat nabízet Dohodu a Slyším Vás?

Od té doby, co jsme psali o tom, že Oskar přestane nabízet tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem, jste se v diskusích ptali, jestli to Oskar opravdu může udělat. Někteří z vás také tvrdili, že je to porušení licenčních podmínek. Pokud chcete znát jedinou směrodatnou a pravdivou odpověď, pak ji najdete v tomto článku.

Martin Zikmund | 43

Oskar: Dohodě už zvoní hrana!

Oskar: Dohodě už zvoní hrana!

Jak jste si již mohli na MobilManii přečíst, tak Oskar od 1. 7. 2002 již nebude nabízet svoje tarifní programy Slyším Vás a Dohoda s Oskarem. Máte tedy posledních pár dní, kdy si můžete tyto dva tarifní programy aktivovat. Otázka však zní: „Vyplatí se to?“

Martin Zikmund | 81