Mobil od ČEZ od dubna také u partnera SETOS

Mobil od ČEZ si od 1. dubna 2014 budou moci zákazníci opatřit také u patrnera společnosti SETOS. K dispozici jim bude e-shop společnosti nebo síť jeho prodejen iSETOS, kde budou moci získat naší SIM kartu.
Mobil od ČEZ od dubna také u partnera SETOS

„Jsme rádi, že jsme se spojili s partnerem, jako je SETOS, který nám díky svým obchodním zkušenostem a propracovanému obchodnímu modelu umožní nabídnout náš produkt i služby mezi další zákazníky, kteří by jinak naší nabídku nezaznamenali,“ říká Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ.

Společnost SETOS působí na českém trhu již od roku 1992 a je lídrem v oblasti mobilních telefonů, fototechniky a navigací. V rámci velkoobchodních aktivit díky mnohaletým zkušenostem nabízí všem svým partnerům a to jak dodavatelům, tak zákazníkům, služby s vysokou přidanou hodnotou. Díky špičkovému logistickému zázemí pro prodej a distribuci zboží, profesionálnímu týmu pracovníků a IT technologiím úspěšně odbaví několik desítek tisíc zakázek ročně. Pod značkou Space v rámci maloobchodního působení provozuje největší nezávislou síť prodejen mobilních telefonů v ČR.

Více informací získáte na webu www.zmenteoperatora.cz nebo na e-shopu SETOS eshop.isetos.cz.

Témata článku: Tiskové zprávy