MobilMania.cz: zavádíme názorové diskuze

Po mnoha letech měníme diskuze pod články na MobilManii. Nyní lze přispívat pouze po přihlášení a zavádíme tzv. názorové diskuze.
MobilMania.cz: zavádíme názorové diskuze

Diskuze pod články máme v redakci rádi. Čteme vaše názory, a když máme čas, sami se do diskuze zapojujeme. Nemáme ale rádi diskuze, ve kterých se vůbec neřeší téma, kde se čtenáři vzájemně osočují, kde vzniká jen otravný flamewar. Z takových diskuzí se už vytrácí informace, kvůli množství textu je stejně nikdo nečte, mizí kvalita a přínos pro čtenáře. A my chceme mít na webu kvalitní diskuze.

Namísto klasických diskuzí dnes nasazujeme takzvané Názory k článkům. Není to novinka, pokud čtete také Živě.cz, tak názorové diskuze už znáte. Na Živě se za rok osvědčily a nyní je jako prostředek pro zvednutí úrovně diskuzí nasazujeme i na MobilManii.

Takže o co jde?

Ke každému článku můžete stejně jako dřív přidat svůj názor. Rozdíl je v tom, že může být pouze jeden, dále už můžete jen komentovat jednotlivé názory. I tím může vzniknout rozvětvený strom diskuze, ale nebude obtěžovat při prvním pohledu – při vstupu do diskuze jsou zobrazené jen názory, komentáře se zobrazí až na kliknutí. Svůj názor můžete ale doplňovat a upravovat, tato možnost je dostupná 24 hodin po jeho publikování.

Klepněte pro větší obrázek 
V základu prvně jen názory
Klepněte pro větší obrázek 
Strom komentářů až po kliknutí

Konec anonymitě

Konec to možná hned tak nebude, ale chceme se tímto směrem vydat. Chcete přispět do diskuze? Stůjte si za svým názorem, přihlaste se svým jménem, ukažte svou tvář. Možností je několik:

  • Místní účet: Jste na MobilManii doma už dlouhou dobu? Vaše přihlašovací údaje platí i nadále
  • MojeID (a OpenID): podporujeme i tyto nové internetové občanky
  • Facebook: nový způsob přihlašování z tohoto týdne
Klepněte pro větší obrázek 
Možnosti přihlášení na MobilManii (a jiné weby Mladé Fronty)

Názorové diskuze najdete pouze u nových článků, starší zůstávají v původní podobě. Od této novinky si slibujeme především zkvalitnění komentářů. Jsme přesvědčeni, že příspěvky budou zajímavější a hodnotnější, že zmizí krátké výkřiky bez informací, hádky se přesunou do jednotlivých větví a nebudou znepřehledňovat celé téma atd.

Diskuze (101) | T-Mobile nadělí neomezené víkendy také Twistařům

Témata článku: O MobilManii, Mobil, MobilMania, Disk

Určitě si přečtěte

Galerie mobilů: nejlepší snímky za posledních 14 dní

Galerie mobilů: nejlepší snímky za posledních 14 dní

Žebříčku Galerie fotomobilů kraluje příroda, sem tam se mihne letadlo a došlo i na čtyři lidské siluety.

24.  10.  2015 | Kůžel Filip | 5

Jak jsme si před 10 lety představovali budoucnost

Jak jsme si před 10 lety představovali budoucnost

Když víme, jak to dopadlo, je zábava sledovat 10 let staré „představy o budoucnosti“. Co můžeme závidět, je pestrost tehdejších telefonů.

27.  1.  2015 | Kůžel Filip | 55

MobilMania Top 10: nejčtenější srpnové články

MobilMania Top 10: nejčtenější srpnové články

V srpnu nám rukama prošlo několik zajímavých smartphonů, konec prázdnin však byl především o očekávání velkých věcí zářijových.

2.  9.  2014 | redakce

Nejčtenější články: červen, měsíc velkých konferencí

Nejčtenější články: červen, měsíc velkých konferencí

Červen byl našlapaný velkými akcemi, které určují směr mobilních technologií na další rok. Co předvedli Google, Apple a další? Které články vás zajímaly nejvíc?

3.  7.  2014 | Kůžel Filip

Rekapitulace: 10 nejčtenějších článků v květnu 2014

Rekapitulace: 10 nejčtenějších článků v květnu 2014

Podívejte se, která témata čtenáře MobilMania.cz v uplynulém měsíci nejvíce zaujala. Třeba mezi nimi objevíte článek, který vám dosud unikal.

4.  6.  2014 | redakce