Mobito se rozšiřuje do kamenných prodejen

Mobito se rozšiřuje do kamenných prodejen

Od června lze nově Mobitem zaplatit u řady velkých prodejců, které naleznete v nákupních a obchodních centrech nebo v samostatných kamenných prodejnách po celé České republice.

Mobilem nyní kromě prodejen Pompo a Sportisimo zaplatíte také u prodejce sportovního zboží A3 Sport, v optice FOKUS optik, v hračkářství a papírnictví WIKY, v prodejnách s elektronikou EMOS, u prodejce s mobilním příslušenstvím Coradia, u poradce pro zdravou výživu NATURHOUSE a ve vinotékách Spiritus Vinus. Do konce června se k nim připojí i všechny pobočky květinářství Flamengo a prodejce foto-video techniky FotoŠkoda. Dohromady tak Mobitem zaplatíte nyní v téměř 600 kamenných prodejnách.

„Neustále pracujeme na rozšiřování akceptační sítě obchodníků. Tak abychom byli našim zákazníkům vždy na blízku – počínaje jejich cestou do zaměstnání, konče jejich návratem domů,“ řekl Filip Zeman, generální ředitel společnosti MOPET CZ.

Nyní Mobitem lze zaplatit na téměř 600 kamenných prodejnách, které jsou označené samolepkou Mobita a dalšími informačními materiály. Celkově můžou zákazníci využít Mobito při platbě na více než 1360 místech, mezi kterými naleznou řadu významných e-shopů, nebo také taxi služby či restaurace.

Další článek: Tesco Mobile: dvojnásobek kreditu pro věrné

Témata článku: Tiskové zprávy