NETGEAR rozšiřuje technickou podporu v českém jazyce

Zákazníci mohou nyní využívat nové webové stránky s informacemi, jak efektivně vyřešit případné problémy spojené s domácími či podnikovými produkty NETGEAR

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR, www.netgear.com), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, rozšiřuje technickou podporu poskytovanou svým zákazníkům v českém jazyce. Kromě telefonické a emailové komunikace lze nyní nově využívat také speciální webové stránky, na nichž mohou zákazníci průběžně evidovat své dotazy a technické problémy týkající se domácích i podnikových produktů NETGEAR, stahovat manuály či se informovat o produktových novinkách.

Všechny informace na jednom místě

Webové stránky technické podpory nabízejí kompletní předprodejní a poprodejní podporu všem stávajícím i potenciálním zákazníkům společnosti NETGEAR, stejně jako jejím obchodním partnerům. Prostřednictvím on-line formuláře se lze obrátit na vyškolené specialisty, kteří zákazníkům zodpoví veškeré jejich dotazy a pomohou vyřešit jakékoli technické problémy. Na stránkách budou v průběhu několika týdnů k dispozici také produktové manuály, přehled nejčastějších technických dotazů a odpovědí či nejnovější informace týkající se produktů společnosti NETGEAR.

„Dosud měli naši zákazníci možnost vyhledávat informace na stránkách Netgear.com. Velká část zákazníků ovšem stále preferuje komunikaci v jejich mateřském jazyce, což plně chápeme. Vytvořili jsme jim proto místo, kde mohou bez jakýchkoli obav z jazykové bariéry oslovit vyškolené odborníky a získat odpovědi na své technické otázky v češtině,“ uvádí Marek Zajac, Channel Account Manager pro střední a východní Evropu.

Webové stránky technické podpory jsou k dispozici na adrese lsg-systems.cz/netgear.

E-mailem či telefonicky

Zákazníci mohou kontaktovat technickou podporu nejen prostřednictvím webových stránek lsg-systems.cz/netgear, ale také napřímo mailem podpora@netgear.cz nebo telefonicky na čísle 245 002 240. Obě tyto možnosti jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00, resp. v pátek do 17:30.

Další článek: Huawei se pokusí získat zákazníky zklamané Galaxy Notem 7. Jeho Mate 9 má přijít i v zakřivené variantě

Témata článku: Tiskové zprávy