Nexus 6P v ČR zatím nebude. Těšit se ale mohou na Slovensku

S Nexusem 6P se zatím pro český trh nepočítá. Informaci jsme se dozvěděli na setkání novinářů ze střední a východní Evropy v centrále Huawei v Šen-čenu. Čínská společnost smartphone pro Google vyrábí a částečně také navrhuje. Americká společnost pak zařízení prodává prostřednictvím svého Google Play Storu. V zemích, kde není internetový obchod Googlu dostupný, se o distribuci stará Huawei.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

To je i případ středoevropských trhů. Na tom českém se ale Nexus 6P zatím neobjeví. Huawei totiž začal právě v těchto dnech prodávat vlastní smartphone Mate S, na který chce zaměřit veškerou pozornost. Na sousedním Slovensku by se nicméně měl Nexus 6P objevit v rámci druhé vlny retailového prodeje na konci listopadu. Cenu zatím neznáme, ale pravděpodobně bude podobná jako v jiných evropských zemích, kde se již smartphone prodává, tzn. okolo 650 eur.

Témata článku: LG, Nákup a ceny, Nexus, Huawei Mate S, Huawei Nexus 6P

16 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Buttom.CZ 16. 11. 2015 8:50:10
    Nechci se zde dohadovat, ale nějak si nedokážu představit člověka, který...
  • anims 16. 11. 2015 7:37:09
    http://imgur.com/a/dMmcl
  • red98 15. 11. 2015 20:06:42
    http://www.mp3.sk/huawei-nexus-6p-graphite-sk-distribucia-p-330949.html
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení