Nokia Ovi Store umožňuje opětovné stažení aplikací

Nokia Ovi Store umožňuje opětovné stažení aplikací

Nokia Ovi Store se od svého spuštění 26. května tohoto roku těší popularitě také u českých zákazníků. Zatímco doteď byla možnost zakoupení a stažení aplikace spojena s jedním telefonem nebo ji bylo možné provést pouze jednou, nyní to lze provést opětovně. Podmínky pro stažení byly změněny s nejnovější verzí klienta Ovi Store 1.05, ta by se měla instalovat automaticky při spuštění starší verze. Stahování aplikací je samozřejmě spojeno s účtem na Ovi, takže stačí zaplatit jednou za aplikaci a pak si ji stáhnout třeba do jiného telefonu. Totéž se bude hodit při formátu telefonu a odstranění obsahu, můžete nainstalovat již zakoupené hry apod. Nokia v Ovi Store vyznačila aplikace, které lze stáhnout opětovně, je to asi třetina ze všech uložených, jejich počet by měl narůstat.

Nokia tak vychází vstříc kritikům, kteří upozorňovali na nevýhodnost podmínek ve srovnání s Apple Appstore. Tam je seznam stažených aplikací spojen nikoliv s jedním kusem telefonu, ale s uživatelským účtem.

Diskuze (3) | Kdo vyhraje chytrou Nokii? Hlasujte pro nejlepší blog

Témata článku: Nokia, Sto, Stažení, Opětovné stažení

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50