Nokia spouští Ovi Store

Nokia spouští Ovi Store

Nokia konečně rozjela svůj obchod s mobilním obsahem Ovi Store. Pokud máte zájem obchod prozkoumat, podívejte se na stránky store.ovi.com. Ve vybraných zemích je pro zákazníky připraven update, kdy si mohou do svého telefonu nainstalovat aplikaci Ovi Store. Přes ni budou mít ještě snadnější přístup ke všem nabízeným aplikacím. Česká republika zatím chybí, podpora by se ale měla objevit v průběhu tohoto roku.

Nokia tak reaguje na obrovský úspěch App Store. I když se nepředpokládá tak masivní obliba jako u obchodu s aplikacemi od Applu, bude záležet především na dobrém zvládnutí technické stránky. Na straně Finů stojí velké množství modelů i obrovské celosvětové prodeje. Pokud nabídnou zajímavé aplikace za příznivé ceny, uživatelé určitě budou reagovat kladně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (3) | Samsung i7500: korejský android poprvé (video)

Témata článku: Nokia, Obrovský úspěch, Sto

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50