Nový e-shop s elektronikou Geret.cz vstupuje na trh

Nový e-shop Geret.cz vstupuje do internetového prodeje s nabídkou kvalitní a přesto dostupné elektroniky přímo od prověřených čínských výrobců.
Nový e-shop s elektronikou Geret.cz vstupuje na trh

E-shop Geret.cz nabízí čínské, kvalitní a hlavně osobně prověřené produkty s prokazatelným výkonem. Důkazem toho, že produkty jsou opravdu individuálně testovány, je i relativně malá nabídka produktů v e-shopu. „Do finálního prodeje na e-shopu projde 18 % skutečně kvalitních výrobků, které zvažujeme do prodeje. Naším pravidlem je i přímý kontakt s výrobcem dané značky.“, přiblížil prodejní a výběrovou politiku provozovatel e-shopu Igor Léska.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

 

Internetový obchod nabízí aktuálně trhem žádané a trendové zboží jako jsou smartphony, powerbanky nebo designové bluetooth reproduktory. V portfoliu jsou tak chytré mobilní telefony značky Anrecson, bluetooth reproduktory značky Amethyst nebo SoundTek music MusicPad a powerbanky značky Kejea. Na novém e-shopu Geret.cz najdete ale i kvalitní externí nabíječky, bluetooth klávesnice nebo pouzdra k tabletům. V neposlední řadě má e-shop v nabídce i počítače, a to značky Dell. „Samozřejmě plánujeme rozšíření sortimentu, ale nechceme slevovat z našich vysokých kvalitativních nároků. Na naše výrobky jsme již získali několik vynikajících recenzí“, doplnil Léska.

Geret.cz jednoduše nabízí kvalitní alternativu k zavedeným značkám, kde uživatel platí nejen za zakoupené zboží, ale především za všeobecné povědomí o značce. Více informací i kompletní nabídku naleznete na www.geret.cz

Klepněte pro větší obrázek
O2 hipsterům: mobil se šňůrou a otočným číselníkem

Témata článku: Tiskové zprávy