Ochrana zdravotních dat na prvním místě. iHealth a IDS spouštějí nový zabezpečený cloud

Údaje o zdravotním stavu patří k těm nejcitlivějším. Proto je nutné dávat si pozor, s kým je sdílíme a kam je ukládáme. Uživatelé telemedicínských přístrojů iHealth se nyní mohou cítit ještě více v bezpečí. iHealth totiž ve spolupráci s IDS, předním poskytovatelem zabezpečeného hostingu, spustil novou cloudovou službu, která posílí bezpečnost shromažďovaných zdravotních dat.

Uživatelům přístrojů iHealth pro průběžnou monitoraci zdraví – ať už jde o chytré glukometry, tlakoměry či například tělesný analyzátor – poskytne IDS služby hostingu, ukládání dat a vysoce zabezpečeného připojení. „Spoléháme na odbornost a  profesionalitu, kterou v oblasti zabezpečení dat systém IDS představuje. Současně považujeme za klíčové, aby naši uživatelé měli ke svým datům nepřetržitý a zabezpečený přístup,“ vysvětluje Uwe Diegel, generální ředitel společnosti iHealth Europe.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Evropští uživatelé zařízení iHealth se mohou ke svým datům dostat skrze aplikaci iHealth MyVitals nebo přes uživatelské rozhraní na evropských internetových stránkách iHealth. V obou případech si mohou prohlédnout výsledky posledních měření a díky přehledným grafům je porovnat s dlouhodobým trendem.

Uživatelská data ze všech třiceti evropských zemí, kde jsou služby iHealth k dispozici, zprostředkovávají dvě zabezpečená datová centra se sídlem ve Francii. Zpracování informací je zdvojeno, data se tak ukládají jak v hlavním datovém centru v Montceau Les Mines, tak v záložním centru v Creusotu. Před zneužitím dat jsou internetové servery chráněny použitím reverzních proxy serverů, šifrováním a ověřováním zpracovávaných údajů.

Další informace o službách a přístrojích iHealth jsou k dispozici na stránkách www.iHealthLabs.eu nebo na TwitteruFacebooku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

 

Další článek: Trumfnete ho? Britský astronaut poslal selfie z volného kosmu

Témata článku: Tiskové zprávy