PhoneCopy for Mac je dostupná v App Store a je oceněna od Softpedie

PhoneCopy for Mac je dostupná v App Store a je oceněna od Softpedie

Aplikace PhoneCopy for Mac, která nabízí synchronizaci Addressbooku s více jak 650 typy mobilních telefonů, byla akceptována na Mac App Store společnosti Apple v kategorii „Productivity“. Uživatelé operačního systému Mac OS X ve verzi 10.6.6 a vyšší tak mají možnost si stáhnout a nainstalovat aplikaci přímo z Mac App Store a současně tak automaticky získávat upozornění na nové verze a aktualizace. V těchto dnech také aplikace PhoneCopy for Mac získala ocenění SOFTPEDIA "100% CLEAN" AWARD. Certifikát garantuje, že aplikace je z pohledu programového kódu 100% čistá. To znamená, že neobsahuje žádné malware, spyware, viry, trojany a backdoory. Pro projektový tým je to další ocenění kvality práce, kterou dlouhodobě odvádí.

„I přesto, že PhoneCopy for Mac lze stáhnout i z našich speciálních stránek mac.phonecopy.com, považovali jsme za důležité umístit naši aplikaci i do Mac App Store, který považujeme za budoucí standard pro distribuci software na platformě MAC OS X. Správnost našeho kroku potvrzuje i fakt, že během prvního dne si takto aplikaci stáhlo 808 uživatelů“, uvedl Jiří Berger – CEO projektu PhoneCopy a dodal: „Nejčastěji si uživatelé chtějí synchronizovat kontakty ze svého Maca s telefony Nokia a Android. Nemalou skupinu pak tvoří i uživatelé PhoneCopy for iPhone“.

Aplikace PhoneCopy for Mac, která je v aktuální verzi 1.0 nabízena v Mac App Store společnosti Apple, je zatím dostupná pouze v anglickém jazyce, další jazykové verze budou následovat postupně. PhoneCopy aktuálně obsluhuje uživatele ve 164 zemích světa, největší uživatelské komunity má v České republice, Velké Británii, USA, Austrálii a Indii. Příští významnou novinkou bude aplikace PhoneCopy for Android (android.phonecopy.com), která pokročila do další fáze veřejných beta testů. Drobných změn a vylepšení se dočká i PhoneCopy for iPhone a také specializovaná verze pro iPad, která optimálně využívá velkého displeje a zvyšuje tím přehlednost synchronizovaných změn.

Krize v Nokii: Jak to vidí MobilMania

Témata článku: Tiskové zprávy