Počet zákazníků Relax Mobilu strmě roste

Během necelých pěti měsíců od zahájení provozu prodal Relax Mobil 25 000 SIM karet a řadí se tak mezi nejúspěšnější virtuální operátory v Čechách. Aktuálně využívá výhodné podmínky a velmi nízké ceny Relax Mobilu již 13 tisíc zákazníků.
Počet zákazníků Relax Mobilu strmě roste

Relax Mobil si věrné zákazníky získává a udržuje kombinací velmi nízkých cen hovorů, SMS zpráv i datových služeb. Mnozí ale oceňují i vynikající zákaznickou zkušenost, za kterou stojí naše centrum sdílených služeb,nejmodernější v České republice, “ říká Vít Rosberg, generální ředitel společnosti BEI Multimedia Interactive, která virtuálního operátora provozuje.

Minuta hovoru do všech sítí, stejně jako cena jedné SMS, stojí zákazníky Relax Mobilu pouhých 1,50 Kč. Data mohou využívat již od 0,40 Kč/MB. Zákazníci Relax Mobilu neplatí žádné aktivační poplatky ani poplatky za převod čísla, SIM karta je rovněž zdarma. Navíc nejsou vázáni žádnými dlouhodobými smlouvami nad 12 měsíců. Platí pouze za to, co skutečně provolají a využijí.

Relax Mobil rozšířil prodejní síť na zhruba padesát prodejních míst, zákazníci si ale mohou služby pohodlně objednávat také telefonicky nebo přes internet.

Další článek: Google ze svých Map odstraní tělo zastřeleného chlapce

Témata článku: Tiskové zprávy