Pojďte si užít víkend s HTC na aktivní festival HTC UL-LET 2015

Již tento víkend se uskuteční aktivní sportovní festival HTC UL-LET 2015 v Ústí nad Labem. Nabitý dvoudenní program zaujme sportovce na kolech a na své si přijdou také rodiče a děti při volnočasových sportovních aktivitách. Vstup na akci je zdarma. Návštěvníci si na stánku HTC budou moci vyzkoušet nejnovější produkty, zasoutěžit o telefon nebo příslušenství, anebo si zahrát stolní fotbálek v relax zóně HTC.
Pojďte si užít víkend s HTC na aktivní festival HTC UL-LET 2015

Tento víkend se v Ústí nad Labem otevře další ročník aktivního festivalu HTC UL-LET 2015. Nabídne dvoudenní nabitý program. První den si na své přijdou hlavně sportovní nadšenci díky několika soutěžím a exhibicím na kolech, nedělní program s bohatou náplní nejrůznějších sportovních aktivit ocení především rodiče s dětmi. V rámci festivalu budou moci návštěvníci vyhrát také nejnovější model HTC One M9 nebo příslušenství k tomuto telefonu.

HTC zabaví a potěší                    

Na stánku HTC bude pro návštěvníky připravena k vyzkoušení celá řada produktů společnosti. V neděli si navíc děti a rodiče budou moci vyzkoušet skákací boty i s využitím HTC RE kamerky. Pořízené fotky a videa budou sdíleny například na oficiální Facebook stránce HTC. Pro odreagování poslouží sedací vaky Fatboy nebo stolní fotbálek.

Kdy a kde?

HTC UL-LET 2015 proběhne tento víkend 16. a 17. května v prostorách Letního kina v Ústí nad Labem. Brány festivalu se každý den otevřou ve 12 hodin, vstup na akci je zdarma nebo formou dobrovolného příspěvku. Detailní program dvoudenního festivalu naleznete na oficiálních stránkách www.ul-let.cz.

Další článek: Samsung začal prodávat modrý Galaxy S6 a zelený S6 Edge

Témata článku: Tiskové zprávy