Prestigio spouští zákaznickou podporu pro Českou republiku

Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce elektroniky zkvalitňuje péči o své zákazníky. Od 1.11.2013 spouští zákaznickou linku pro Českou republiku.
Prestigio spouští  zákaznickou  podporu pro Českou republiku

Zákazníci mohou získat informace o produktech na bezplatném telefonním čísle 800 400 119, a to v pracovních dnech od 8:30 do 17:00. Vyškolení pracovníci technické podpory jsou připraveni pomoci při jakýchkoliv potížíchs nastavením produktů, technickými problémy a poradí i při výběru produktů. V případě, že zákazníci zavolají mimo provozní dobu a zanechají svůj kontakt, pracovníci zákaznické linky je budou kontaktovat následující den.

„Chtěli bychom našim zákazníkům zjednodušit přístup k informacím a zajistit kvalitní péči. Díky spuštění telefonické linky jim vždy poskytneme pomocnou ruku při nastavení výrobků, případně jakýchkoliv technických potížích,“říká Martin Zeman, General Manager Prestigio Europe pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Zákaznické centrum se nachází v Praze, kde sídlí ivývojový tým značky, zodpovědný za programování softwaru a firmwaru. Spuštění telefonické linky je tak přirozeným posunem ve službách společnosti v rámci zkvalitňování produktové a technické podpory.


O společnosti Prestigio

Společnost Prestigio byla založená v roce 2002. Portfolio zahrnuje šest produktových řad ze segmentu spotřební elektroniky: tablety MultiPad, GPS navigace, DVR do automobilů, přenosná úložné zařízení, čtečky elektronických knih, luxusní příslušenství a telefony Multiphone – chytré telefony se systémem Android. Značka nabízí exkluzivní kombinaci vysoké kvality, pokročilých technologií a nejmodernějšího designu. V současnosti je dostupná ve více něž 70 zemích. V roce 2012 získala v několika zemích střední a východní Evropy až 25 % podíl na trhu v prodeji tabletů, koncem roku vstoupila i na trh chytrých telefonů. Prestigio si klade za cíl vyvíjet funkce, které může nabídnout prostřednictvím svých výrobků. Posláním značky je vytvářet inovativní, spolehlivé a cenově přístupná zařízení, přinášející do života lidí více stylu, zajímavostí a vzpomínek.

Distributorem značky Prestigio v České republice je společnost ASBIS CZ.

Témata článku: Prestigio, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Gionee Elife S7: žiletka s dostatečnou výdrží [MWC]

Gionee Elife S7: žiletka s dostatečnou výdrží [MWC]

Gionee Elife S7 sice nezískal korunu pro nejtenčí telefon planety, stále je však zatraceně tenký a jeho baterii za den jen tak neumoříte.

5.  3.  2015 | Láska Jan, Měchura Milan | 4

Otestovali jsme 12 Androidů do 6 500 Kč [megatest]

Otestovali jsme 12 Androidů do 6 500 Kč [megatest]

Správně vybrat v moři smartphonů není snadné. Měsíc jsme trápili 12 Androidů různých značek a parametrů, abychom oddělili zrno od plev!

21.  12.  2014 | Kůžel Filip, Michlovský Jakub | 98

Prestigio Grace: prestiž v ultratenkém těle [recenze]

Prestigio Grace: prestiž v ultratenkém těle [recenze]

Prestigio pořádně šláplo do světa luxusních smartphonů. Ne cenou, ne materiály, ale celkovým designem. Model Grace se povedl.

3.  12.  2014 | Vrbacký Jakub | 14