První losování SAZKAmobil šance odstartoval Jaromír Jágr

První losování SAZKAmobil šance odstartoval Jaromír Jágr

Rytíř, který svými sportovními výkony fascinuje svět, zahájil premiérové losování nové loterie SAZKAmobil šance. Média přitom dlouho spekulovala o tom, kdo se na televizních obrazovkách objeví. Mezi očekávanými jmény byly například dvě vítězky soutěže Miss Jana Doleželová nebo Petra Minářová. Skloňovala se i jména Libora Boučka nebo fotbalisty Patrika Bergera. Nakonec byl ambasadorem nové loterie Jaromír Jágr, který kvůli závazkům v NHL nemohl přijet přímo do studia, přesto se ale s diváky spojil.

„Ahoj, jsem rád, že můžu odstartovat novou loterii, SAZKAmobil šance, asi víte, že moje šťastný číslo je 68 a tak doufám, že dneska padne i to vaše. Držím palce,“ přál štěstí, všem, kdo se rozhodli novou hru vyzkoušet Jaromír Jágr.

Sazka má ambici do studia zvát významné osobnosti, a to do každého losování SAZKAmobil šance, které probíhá vždy první pondělí v měsíci. „Jsme rádi, že se při premiéře objevil Jaromír Jágr. Kdo se s diváky podělí o svoje šťastná čísla v dubnu, zatím prozrazovat nebudeme,“ říká Václav Friedmann, mluvčí Sazky.

SAZKAmobil šance je hra, kde se sází šťastných pět čísel a to za dvacet korun. Ti co mají SAZKAmobil pak sází své koncové pětičíslí. Losují se dvě výherní pětičíslí a kdo trefí všech pět čísel může vyhrát jackpot v minimální výši 250 000 korun.

Asus ukázal Zenfony a zmenšený Padfone [MWC]

Témata článku: Tiskové zprávy