Radim Janda novým generálním ředitelem Ericssonu Česká republika

Radim Janda novým generálním ředitelem Ericssonu Česká republika

Radim Janda byl jmenován novým generálním ředitelem pro Ericsson Česká republika a zároveň Account Managerem pro O2 Česká republika. Radim Janda nastoupil na pozici počínaje 1. červencem 2014.

Janda vstupuje do Ericssonu s více než 15letou zkušeností v českém telekomunikačním průmyslu. V průběhu své kariéry byl zodpovědný za různé sektory u hlavních telekomunikačních poskytovatelů. V posledních sedmi letech působil Radim Janda ve společnosti Cisco, kde měl na starosti komunikaci s O2 Česká republika. V této roli bude tedy i nadále pokračovat u Ericssonu.

Radim Janda vystudoval finance a daně na Evropském polytechnickém institutu. Ve svých předchozích pracovních pozicích Janda ukázal rozsáhlou schopnost zaměřit se na zákazníka, ponořit se do hloubky problematiky a najít řešení.

„Při práci pro Ericsson se chci zaměřit na to, aby se tato společnost stala důvěryhodným technologickým partnerem a první volbou pro naše zákazníky. Chci úzce spolupracovat s naším týmem v České republice a pomoci provozovatelům umožnit vytvořit zde technologicky propojenou společnost,“ komentuje svůj nástup Radim Janda, nový generální ředitel společnosti Ericsson v České republice.

Ve svém volném čase se Janda věnuje bojovým uměním. Je aktivní sportovec, cvičí Thai box a Krav Magu.

Další článek: Apple získal pro rozhraní CarPlay dalších devět výrobců automobilů

Témata článku: Tiskové zprávy