Rovnocenný soupeř

Přečtěte si o tématu Rovnocenný soupeř. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Rovnocenný soupeř, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Rovnocenný soupeř.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Huawei P10 Plus: rovnocenný soupeř pro nejlepší z nejlepších [recenze] | Zdroj:  Jan Láska, MobilMania.cz

Huawei P10 Plus: rovnocenný soupeř pro nejlepší z nejlepších [recenze]

** Cenově Huawei P10 Plus dorovnává Galaxy S8 od Samsungu ** Má výdrž, výkon, dobrý fotoaparát i odladěné prostředí ** Může si Huawei, i když špičkové, dovolit být takto drahé?

Jakub Vrbacký | 19

Alcatel Idol 4: štramák s výborným zvukem [recenze]

Alcatel Idol 4: štramák s výborným zvukem [recenze]

** S perfektním zvukem se hodí do role multimediálního přehrávače ** Přehřívání a slabá výdrž zbytečně Alcatel sráží před konkurencí ** Brýle na virtuální realitu jsou k telefonu spíše jen na efekt

Martin Herodek | 8

Na ostří nože: Treo 650 a MDA Compact (srovnání)

Na ostří nože: Treo 650 a MDA Compact (srovnání)

MDA Compact a Treo 650 jsou nejnovější komunikátory na platformách Windows Mobile a PalmOS. Mají spoustu věcí společnou a také se v mnoha ohledech liší. Dnešní srovnání vám možná pomůže při rozhodování, který z komunikátorů lépe vyhoví vašim potřebám.

Jiří Kuruc | 96

Konec výhodného volání pro studenty?

Konec výhodného volání pro studenty?

Před rokem přišel T-Mobile s výhodným tarifem pro studenty a Oskar ho brzy následoval. Oba tarify byly velice výhodné a rychle si našly mezi studenty oblibu. Nový školní rok se blíží a proto se podíváme, jak je to s nabídkou studentských tarifů letos.

David Polesný | 44

Nový Telit G82 se vám zkrátka musí líbit!

Nový Telit G82 se vám zkrátka musí líbit!

Italské výrobky se mohou pochlubit zejména svým designem. Zcela nový mobilní telefon Telit G82 vás překvapí také svými funkcemi. Představujeme vám telefon určený pro všechny mladé bez rozdílu věku.

Marek Turoň | 8