Sberbank CZ spustila službu Smart Banking

Sberbank CZ spustila službu Smart Banking

Klienti Sberbank CZ mohou ode dneška ovládat své účty rovněž prostřednictvím chytrých telefonů. Služby Smart Banking mohou využívat majitelé všech přístrojů pracujících s operačními systémy Android verze 2.3 a vyšší a iOS (Apple) verze 5 a vyšší.

„Ukazuje se, že přístup přes internet už v dnešní době není dostačující. Proto jsme spustili Smart Banking, který v souladu s nejmodernějšími trendy umožní například i QR platby. Aplikaci budeme nadále rozvíjet, naši klienti se dočkají nových funkcí odpovídajících nejmodernějším standardům,“ uvedl Jaroslav Ševela, ředitel alternativních a digitálních kanálů Sberbank CZ. QR platby umožňují zadání příkazu k převodu pouhým načtením QR kódů, které už dnes najdeme na řadě platebních dokladů. Jejich výraznější rozšíření očekáváme v následujícím roce.

Smart Banking je určen k ovládání běžných a spořicích účtů Sberbank CZ. I díky nim získala banka řadu ocenění, jako Klientsky nejpřívětivější banka 2013. Zcela nově potom třetí místo v kategorii Nejdynamičtější banka roku 2013 v soutěži Fincentrum Banka roku.

„Naše politika je založena především na férových cenách a přátelském přístupu ke klientům. Moderní technologie jdou ruku v ruce s pohodlím klientů, a proto se i na tuto oblast musíme v brzké době intenzivně zaměřit,“ dodala mluvčí banky Lucie Hálová.

Více informací na www.SberbankCZ.cz.

Témata článku: Tiskové zprávy