Sencor Element Racer: volant pro opravdový zážitek ze hry s tabletem

Sencor Element Racer: volant pro opravdový zážitek ze hry s tabletem

Pohodlně se posadíte a sevřete volant, do startu už zbývá pouhých několik okamžiků. Za všudypřítomného dunění motoru čekáte na zahájení závodu, nervy jsou napnuté k prasknutí. Konečně zhasínají světla, je odstartováno a vy vyrážíte na trať s plynem na maximum! Ano, i takto může vypadat hraní her s tabletem – pokud ovšem máte ovladač v designu volantu Sencor Element Racer.

Unikátní herní ovladač násobí prožitek ze hry, protože dokáže mnohem lépe navodit pocit řízení automobilu či letadla. Sencor Element Racer je vyvinutý speciálně pro hraní her, jejichž ovládání zajišťuje G senzor uvnitř tabletu, zejména tedy závodní a letecké simulátory. Vedle skutečného vtažení do děje navíc zabrání únavě rukou – přeci jenom, než „dojedete do cíle“, pronese se i ten nejlehčí model tabletu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Polohovatelný adaptér je vhodný pro tablety od velikosti 7" až do 10,1". Tablet se jednoduše umístí na protiskluzovou podložku doprostřed volantu mezi horní a spodní svorky a jejich stiskem se ukotví. Výška svorek se dá přizpůsobit tabletům o tloušťce 9 až 18,5 mm. K uvolnění tabletu přitom stačí stisknout jediné tlačítko. Přesné ovládání volantu a jednoduchou manipulaci zajišťuje integrovaný kloub.

  • Sencor Element Racer je proveden v bílé barvě, černá držadla jsou z měkčeného plastu.
  • Rozměry (šířka x hloubka x výška):240 x 290 x 250 mm
  • Hmotnost: 840 g
  • Doporučená prodejní cena: 1 499 Kč

Témata článku: Tiskové zprávy