Smarty.cz: Nový e-shop s mobilními telefony, tablety a příslušenstvím

Smarty.cz: Nový e-shop s mobilními telefony, tablety a příslušenstvím

Skupina Kiboon, která za vznikem Smarty stojí, se zabývá prodejem a servisem mobilních zařízení od roku 1999. Do dnešní doby mezi její hlavní činnosti patřily velkoobchod a maloobchod, stejně jako servis a dodavatelské služby pro mobilní operátory. Aktuálně skupina Kiboon provozuje 17 franšízových prodejen Telefónica O2 po celé ČR. Nově nyní spouští i internetový obchod a zákaznická centra.

Smarty chce přenést výhody kamenných prodejen i na internet

O novém internetovém prodejci hovoří Lenka Nejedlá, marketingová manažerka společnosti:

S prodejem mobilních telefonů jsme začínali jako jedni z prvních v ČR. Dodnes jsme se soustředili hlavně na maloobchod v kamenných prodejnách a online svět jsme pozorovali spíše zpovzdálí. Již delší dobu jsme ale sledovali, jak jsou lidé nespokojeni s úrovní online nakupování, hlavně co se týká zákaznického servisu a šíře nabízených služeb. Rozhodli jsme se, že dobudeme i online vody. Stále je tu co zlepšovat.“

Na adrese www.smarty.cz najdou zákazníci přehledné stránky v odlehčeném unikátním designu a na nich veškeré informace o chytrých telefonech, tabletech a nepřeberné množství příslušenství. Vedle širokého výběru mobilních zařízení podle individuálních požadavků zákazníka nabízí stránky i další služby, které uživatel chytrých zařízení pro volání a mobilní surfování a práci ocení. A díky Smarty filtrům se každý návštěvník internetových stránek smarty.cz dostane rychle a intuitivně k výběru požadovaného zboží.

Důležité jsou ale také další služby, dostupné i díky zmíněné síti 17 kamenných obchodů. Školený personál totiž na místě kromě vytipování nabídky optimálního přístroje a příslušenství přehraje kontakty a nastaví služby, v případě reklamace pak Smarty zdarma vyřídí opravu a po její dobu zapůjčí náhradní telefon!

Smarty nabízí chytré telefony všech platforem, tablety, originální, značkové a neznačkové příslušenství, na své si přijdou i fanoušci značky Apple, která je k dispozici v plné šíři.

Nabízíme zákazníkům jedny z nejvýhodnějších cen na trhu a přidáváme spektrum bonusových služeb, balíčků a výhod, které nemá v republice obdoby. Naším cílem je stát se leaderem v prodeji chytrých zařízení a dát zákazníkům flexibilní a dokonalé spojení všech výhod kamenného a elektronického obchodu. “ dodává Lenka Nejedlá

Krátce o Smarty CZ

Jsme specialisté na mobily a na vše, co se kolem nich točí už od roku 1999. Za tu dobu jsme se od našich zákazníků hodně naučili, a proto jim i rozumíme. Za ideální obchodní model považujeme kombinaci internetu a kamenných prodejen, proto zaměstnáváme 100 zkušených specialistů v síti 17 prodejen po celé ČR, kde rádi vyřešíme i to, co přes internet nelze. Pokud zákazník zvolí osobní vyzvednutí, může zaplatit bezpečně platební kartou či zakoupit zboží na splátky, ale hlavně mu jsou k ruce naši specialisté. Žádní brigádníci, specialisté s přehledem a informacemi, jejichž hlavní cíl je pomoci zákazníkovi. Ochotně Vám poradí ve všem, co se koupě nového mobilu týče, poradí s jeho nastavením, přehráním kontaktů, dokoupením příslušenství, výkupem starého telefonu a splní co zákazníkovi na očích uvidí. Zboží držíme stále skladem, takže je ihned po objednávce odesíláno kupujícímu.

Amazon se chystá fušovat do map, koupil UpNext

Témata článku: Tiskové zprávy