SMS Ticket: revoluce v předprodeji vstupenek

SMS Ticket: revoluce v předprodeji vstupenek

V červenci letošního roku došlo ke strategickému propojení společnostíSMS TICKET, s. r. o., a BANDZONE, s. r. o.

Smyslem tohoto spojení bylo vytvořit silný subjekt, jehož vizí je vybudovat nejmodernější a nejlepší předprodejní systém v ČR, který bude výhodnější jak pro pořadatele kulturních a společenských akcí, tak i pro samotné návštěvníky.

Systém SMS TICKET nabízí pořadatelům akcí hned několik konkrétních finančních a marketingových výhod. Jedná se zejména o vyšší výnos z každé prodané vstupenky, dokonalé online přehledy prodejů, možnost rychlého odbavování návštěvníků pomocí mobilní aplikace a moderní nástroje pro komunikaci pořadatelů s návštěvníky.

Samotný předprodej vstupenek lze zahájit online během několika minut, a to pouhým založením akce na nejnavštěvovanějším hudebním webu v ČR – Bandzone.cz – a následnou aktivací předprodeje.

SMS TICKET myslí samozřejmě i na návštěvníky akcí, kteří mohou nyní zakoupit vstupenky nejjednodušším možným způsobem – pouhým odesláním SMS. Po uskutečnění SMS platby získají v mnoha případech i exkluzivní bonusový obsah (např. nevydanou skladbu vystupující kapely) do svého mobilního telefonu.

„V brněnském klubu Fléda se stáváme výhradním online prodejcem vstupenek na veškeré akce, což je pro nás skvělý důkaz, že je SMS TICKET dobrá služba. BANDZONE nám do klubové scény otevírá další cestu, protože ji mapují již sedm let,“ doplňuje jeden ze zakladatelů SMS TICKET, s. r. o., Oldřich Brzobohatý.

  • SMS TICKET, s. r. o., je mladá firma, která vznikla spojením tří úspěšných podnikatelů a jedné společné myšlenky.Zakladateli jsou:
  • Oldřich Brzobohatý – produkční s mnohaletými zkušenostmi. Pohybuje se v klubovém prostředí, realizuje významné koncerty a několikadenní festivaly a přesně ví, co od systému SMS TICKET očekávají pořadatelé i návštěvníci. Tyto zkušenosti se promítají do všech funkcí systému SMS TICKET.
  • Michal Novák – zakladatel největšího českého hudebního webu Bandzone.cz, aktivní muzikant (The.Switch), Vodafone Byznys rebel roku 2009, hudební producent a držitel ceny Anděl za album roku. Díky vzájemnému propojení SMS TICKET a Bandzone.cz získá největší komunita kapel a fanoušků nejsnadnější cestu k revolučnímu nákupu a předprodeji vstupenek na koncerty.
  • Karel Sasín – ekonom, spolumajitel společnosti AXIMA, spol. s r. o., držitel cen Creative Communication Award 2008 a Internet Effectiveness Awards 2009. Díky zkušenostem s realizací dlouhodobě úspěšných projektů a dokonalému technickému zázemí garantuje naprosto spolehlivou funkčnost, stabilitu a serióznost systému SMS TICKET.

Podrobné informace naleznete na webu www.smsticket.cz

Další článek: Samsung podal žalobu na iPhone 5 a znovu smí prodávat svůj tablet

Témata článku: Tiskové zprávy