Sony Mobile představuje nového ředitele pro trhy střední Evropy

Sony Mobile představuje nového ředitele pro trhy střední Evropy

Společnost Sony Mobile Communications představuje Tibora Wagnera na pozici nového ředitele pro trhy střední Evropy. Jeho úlohou bude rozvíjet trhy mobilních telefonů v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku.

Wagner přichází z globálního vedení společnosti Sony Ericsson, kde byl zodpovědný za strategickou spolupráci se skupinou Deutche Telekom. Během své kariéry osm let řídil obchodní aktivity společností Ericsson a Sony Ericsson ve střední a východní Evropě, zastupoval společnost Sony Ericsson v rámci globální spolupráce se skupinou Hutchison a v letech 2009 až 2011 byl také generálním ředitelem italské pobočky společnosti.

„Věřím, že nová řada smartphonů od Sony a synergie s ostatními produkty Sony nám poskytne nové obchodní příležitosti na všech trzích střední Evropy a zákazníky Sony obohatí o skvělé nové zážitky,” uvedl Tibor Wagner.

Tibor je občanem Maďarska a jeho působiště bude střídavě Varšava a Budapešť. Je otcem dvou dětí a svůj volný čas tráví poslechem jazzové a rockové hudby, běháním a jízdou na motorce.

Témata článku: Tiskové zprávy